Волинь атакував західний кукурудзяний жук

Через масове поширення західного кукурудзяного жука у двох районах Волинської області за розпорядження місцевих РДА запроваджено карантинний режим.

Про це пише "SuperAgronom".

За інформацією Держпродспоживслужби, станом на 1 вересня 2017 року карантинний режим по західному кукурудзяному жуку запроваджено у таких районах Волинської області:

  • Ратнівський — на площі 45 га (район села Заброди);
  • Старовижівський — на площі 20 га (район села Сереховичі).

На уражених шкідником площах фахівці Держпродспоживслужби рекомендують проводити організаційні заходи щодо створення технологічних карт вирощування кукурудзи з урахуванням зараження західним кукурудзяним жуком площ.

Разом з тим на уражених карнтинним шкідником ділянках необхідно провести глибоку оранку, слідкувати за дотримання сівозміни, висівати сорти та гібриди, стійкі до пошкодження західним кукурудзяним жуком та провести обробку інсектицидами. Протягом наступних 3 років забороняється висівати кукурудзу на полях, де виявлено західного кукурудзяного жука.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.09.2017 12:12
Переглядів679
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг