Питання щодо курорту в Шацьку зрушило з місця

Інститут курортології здійснює забори на дослідження у Шацькому районі.

Про це у Facebook написав директор департаменту інфраструктури і туризму Волинської ОДА Іван Мирка. І додав, що вірить в реалізацію проекту.

Із його слів, 5-6 вересня у Луцьку та Шацьку відбудеться виїзне засідання Мінекономрозвитку України з питань розвитку курортів та рекреації (Київський майдан, 9, будинок обласної ради (овальна зала), 10:30 год.). Зокрема обговорюватимуть питання розвитку курорту в Шацьку, будівництва міжнародного пункту пропуску "Адамчуки-Збереже" в контексті створення міжнародного туристичного кластера "оз. Біле – оз. Світязь" тощо.

У засіданні візьмуть участь: заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, радник Прешого віце-прем'єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, директор ДУ "Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України" Костянтин Бабов, заступник директора ДУ "Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України" Олена Нікіпелова, зав. кафедри туризму та готельного господарства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Леонід Ільїн, керівник Українського державного центру стандартизації і контролю якості природних і преформованих засобів ДУ "Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України" Альона Кисилевська, радник Міністра екології та природних ресурсів України Віктор Клід та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО ТРЕБА ЗРОБИТИ, ЩОБИ ШАЦЬКІ ОЗЕРА СТАЛИ КУРОРТОМ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.09.2017 08:51
Переглядів529
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг