Волиняни сплатили майже 3,6 мільярда гривень податків

До бюджетів усіх рівнів на Волині протягом січня-серпня 2017 року мобілізовано 3 мільярди 562 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Таким чином, волинські платники податків спрямували до бюджетів на чверть більше податкових платежів проти аналогічного періоду торік, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Майже 710 мільйонів гривень додаткових надходжень до бюджетів усіх рівнів, – це кращі можливості для фінансування державою та органами місцевого самоврядування соціально-економічних програм, заходів безпеки, освіти, медицини тощо. Це означає, що кошти, які бюджети отримали від сумлінних платників, є надійним підґрунтям для стабільності і розвитку держави", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

"Завдяки впровадження сучасних електронних сервісів процес виконання податкових зобов'язань господарюючими суб'єктами став простішим, більш зручним та менш витратним в часі. Водночас, фахівці ДФС отримали можливість більш глибокого та повного аналізу господарської діяльності платників з тим, щоб своєчасно реагувати на можливі ризики та використання схем мінімізації, тим самим створюючи рівні конкурентні умови для сумлінного бізнесу", – наголосила вона.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.09.2017 10:02
Переглядів230
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг