На Волині створять 86 амбулаторій

Фото: Руслан Пилипчук

На Волині в рамках проекту МОЗ України й Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" планують створити 86 амбулаторій.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зазначив, що область має можливість обладнати додаткові амбулаторії, адже цей проект дозволяє створити 200 робочих міст, залучити молодих лікарів та нові технології в області кардіології.Про це стало відомо 18 лютого під час прес-конференції, – пише "ВІП".

Президент Благодійного фонду "СТОПРАК" Марія Адамчук розповіла, що приблизно 10 мільйонів доларів із загальної суми інвестицій у медицину Волині координатори проекту потратять на створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Всього планують відкрити 86 об'єктів, що надаватимуть якісну первинну медичну допомогу жителям області.

Володимир Гунчик, зазначив, що усі амбулаторії не будуть створені за один рік, їхня побудова ділитиметься на три етапи – у 2016 році реалізують 31 проект. Робота над створенням амбулаторій почнеться з літа.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.02.2016 14:18
Переглядів333
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-01-2018 23-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг