На Волині громади отримали 2 мільярди гривень

Упродовж січня-серпня 2017 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 1 мільярд 964 мільйони гривень податкових платежів, що на 424,2 мільйона гривень більше минулорічних показників за такий же період.

Таким чином, органи місцевого самоврядування отримали в розпорядження на 27,5 відсотка більше коштів проти аналогічного періоду торік, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Саме в умовах децентралізації влади органи місцевого самоврядування потребують прогнозованого та достатнього фінансового ресурсу для виконання своїх повноважень. Запевняю, що волинські фіскали приділяють максимум уваги адмініструванню місцевих податків і зборів з тим, щоб громади отримували відповідні надходження", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила керівник волинських фіскалів, в ГУ ДФС в області сподіваються на належну увагу до бюджетних питань у кожній територіальній одиниці, оскільки бюджет громади складно наповнити без активної громадської позиції кожного її мешканця.

"Держава подбала про те, щоб територіальні громади отримували кошти від ПДФО, плати за землю, роздрібного акцизу, ренти, оподаткування нерухомості та елітних авто.. Однак, окрім адміністративно-контролюючого ресурсу, саме свідома та відповідальна позиція кожного мешканця громади може суттєво сприяти залученню до місцевого бюджету коштів. Тобто кожен громадянин працюючи легально, а підприємець, здійснюючи діяльність винятково у правовому полі зі сплатою всіх визначених законом податків, роблять свій посильний внесок у фінансову самостійність громади", – підкреслила Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.09.2017 10:55
Переглядів646
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг