Екологи розповіли про найбільші проблеми Волині

Основними екологічними проблемами на Волині є накопичення відходів, всихання лісів, недотримання режиму природоохоронних територій.

Про це говорили під час засіданні круглого столу Всеукраїнської екологічної ліги "Екологічні проблеми Волинської області та шляхи їх розв'язання на засадах збалансованого (сталого) розвитку", – повідомляє прес-служба Держекоінспекції.

За 8 місяців 2017 року Державна екологічна інспекція у Волинській області провела 1454 перевірки. За результатами перевірок складено 984 протоколи про адміністративні порушення. До адміністративної відповідальності притягнули 750 посадових осіб та окремих громадян.

Загальна сума штрафів становить 120 тис. гривень. У правоохоронні органи передано 3 справи.

За результатами перевірок інспекцією виставлено претензій на відшкодування збитків, завданих навколишньому природному середовищу, в сумі 3 млн 653,7 тис. гривень. Стягнуто 925 тис. гривень. В 4-х випадках було прийнято рішення про тимчасову заборону діяльності суб'єктів господарювання.

Зі слів начальника Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександра Ткачука, собливу увагу необхідно звернути на дотримання органами місцевого самоврядування, місцевими державними адміністраціями, підприємствами та громадянами вимог законодавства у сфері поводження з відходами, на проведення інвентаризації сміттєзвалищ, здійснення контролю за інформацією, яка розміщується на інтерактивній мапі Міністерства охорони навколишнього природного середовища. Потрібно провести інвентаризацію об'єктів природно-заповідного фонду та забезпечити моніторинг за розвитком патологічних процесів в лісах.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.09.2017 10:37
Переглядів640
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг