На Волині посадовців оштрафували за забруднення земель

Фото: ілюстративне

Державна екологічна інспекція у Волинській області за 8 місяців цього року здійснила 114 перевірок органів місцевого самоврядування в частині додержання вимог природоохоронного законодавства щодо охорони земель та поводження з відходами.

За результатами перевірок за допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 108 посадових осіб. Загальна сума штрафів становить 22,4 тис. гривень, – інформує прес-служба екологів.

Пред'явлено 21 претензію про відшкодування органами місцевого самоврядування шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок порушень природоохоронного законодавства на загальну суму 435,5 тис. гривень.

Зокрема, внаслідок забруднення та засмічення земель внаслідок скидів стічних вод на території Княгининівської територіальної громади Луцького району навколишньому природному середовищу завдано шкоду, що становить 232,5 тис. гривень. Внаслідок засмічення земель сільськогосподарського призначення твердими побутовими відходами в межах с.Чорниж Маневицького району завдано шкоду в розмірі 138,1 тис. гривень. Самовільне розміщення побутових
відходів в місцях, не передбачених для цього, призвело до засмічення земель на території Судченської сільської ради Любешівського району, загальний розмір шкоди становить 42,8 тис. гривень.

Не забезпечується дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами та засмічення земель на території Рожищенської міської ради, Великокурінської та Судченської сільських рад Любешівського району, Холонівської сільської ради Горохівського району, Камінь-Каширської міської ради.

При цьому інспекція фіксує активність місцевого населення, яке сприйняло і підтримало ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища в питаннях виявлення стихійних сміттєзвалищ та розміщення відповідної екологічної інформації на електронному сервісі "Ecomapa.gov.ua".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.09.2017 10:57
Переглядів462
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг