На Волині 16 "осиротілих" округів

* зображення поділу округів схематичне

У Волинській обласній раді інтереси виборців представляють 64 депутати. Область поділена на 64 територіальні виборчі округи. Здавалося, що кожен із округів мав би мати свого персонального представника. Втім, 16 округів свого депутата не мають. Є дев'ять округів, де обрані по два депутати. У решти 39 округах по одному депутату.

Про те, як сталася така алогічна ситуація, "Конкурент" на прикладі Луцька писав раніше у серії матеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Коротко нагадаємо: відповідно до законодавства у 2015 році депутатів обирали за списками партій в єдиному багатомандатному виборчому окрузі. Для цього партії закріплювали кожного кандидата в депутати за територіальним виборчим округом. На Волині таких було 64. Також був перший кандидат, який не закріплений за жодним із округів та отримував автоматично мандат, якщо політична сила долала 5% виборчий бар'єр. Але траплялися й такі ситуації, коли кандидат від партії виграв округ, однак не отримав мандат, оскільки партія не набрала відповідної кількісті голосів виборців. Більше того, в окремих округах не було обраного жодного кандидата, а у деяких було кілька.

Зокрема, у ТВО №№2 (Володимир-Волинський район), 3 та 5 (Горохівський район), 7 (Іваничівський район), 10 (Камінь-Каширський район), 20 та 23 (Луцький район), 30 (Маневицький район), 37 (Рожищенський район), 38 та 39 (Старовижівський район), 42 (Шацький район), 45, 46 та 47 (м. Ковель) немає жодного депутата.

Натомість в округах №№11 (Камінь-Каширський район), 13, 14, 15 (Ківерцівський район), 17 (Ковельський район), 26 (Любомльський район), 29 (Маневицький район), 55 та 56 (Луцьк) є по два депутати.

Зауважимо, що Волинь не єдина відчула на собі хиби виборчого законодавства. Така нерівність представництва у радах впливає на можливості розвитку різних округів, рівноправного представництва інтересів їхніх мешканців у раді. В округах, де не представлені депутати, проживає 167 тисяч виборців.

№ТВО

Межі виборчого округу

Обраний депутат

1

Володимир-Волинський р-н, м.Устилуг, с.Залужжя, с.Пархоменкове, с.Тростянка, с.Білин, с.Ліски, с.Писарева Воля, с.Заріччя, с.Дігтів, с.Новосілки, с.Орані, с.Суходоли, с.Федорівка, с.Зоря, с.Ворчин, с.Ласків, с.Вощатин, с.Лудин, с.Амбуків, с.Рокитниця, с.Чорників, с.Микитичі, с.Кладнів, с.Коритниця, с.Новини, с.П'ятидні, с.Хрипаличі, с.Рогожани, с.Ізов, с.Стенжаричі, с.Полум'яне, с.Заболоття, с.Турівка, с.Хотячів, с.Русів, с.Дарницьке, с.Охнівка, с.Селіски

Діброва Валерій Григорович

2

Володимир-Волинський р-н, с.Березовичі, с.Бегета, с.Міжлісся, с.Бобичі, с.Хворостів, с.Яковичі, с.Бубнів, с.Руснів, с.Черчичі, с.Маркостав, с.Галинівка, с.Воля-Свійчівська, с.Гевин, с.Свійчів, с.Зимне, с.Горичів, с.Октавин, с.Шистів, с.Красностав, с.Людмильпіль, с.Льотниче, с.Володимирівка, с.Когильне, с.Острівок, с.Поничів, с.Овадне, с.Верба, с.Жовтневе, с.Маркелівка, с.Селець, с.Чесний Хрест, с.Марія-Воля, с.Хмелівка, с.Житані, с.Нехвороща, с.Хмелів, с.Хобултова, с.Микуличі, с.Підгайці, с.Фалемичі

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

3

Горохівський р-н, м.Горохів, с.Брани, с.Борисковичі, с.Довгів, с.Бужани, с.Ржищів, с.Журавники, с.Волиця-Дружкопільська, с.Квасів, с.Крижова, с.Охлопів, с.Лемешів, с.Козятин, с.Мирків, с.Печихвости, с.Стрільче, с.Полюхне, с.Скабарівщина, с.Підбереззя, с.Пірванче

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

4

Горохівський р-н, смт Сенкевичівка, с.Бережанка, с.Ватин, с.Ватинець, с.Вільхівка, с.Діброва, с.Софіївка, с.Ярівка, с.Горішнє, с.Іванівка, с.Новостав, с.Губин Перший, с.Ниви-Губинські, с.Жабче, с.Сергіївка, с.Звиняче, с.Красів, с.Колодеже, с.Наталин, с.Мирне, с.Десятина, с.Михлин, с.Маруся, с.Загаї, с.Новосілки, с.Кумовище, с.Ковбань, с.Мислині, с.Пустомити, с.Зеленолужне, с.Уманці, с.Рачин, с.Озерці, с.Скірче, с.Жуковець, с.Скобелка, с.Бистровиця, с.Марковичі, с.Терешківці, с.Ощів, с.Угринів, с.Дубова Корчма, с.Шклинь, с.Шклинь Другий

Турак Андрій Антонович

5

Горохівський р-н, м.Берестечко, смт Мар'янівка, с.Галичани, с.Новий Зборишів, с.Хмельницьке, с.Лобачівка, с.Волиця-Лобачівська, с.Колмів, с.Мерва, с.Буркачі, с.Диковини, с.Кутрів, с.Перемиль, с.Богунівка, с.Гумнище, с.Липа, с.Старики, с.Піски, с.Антонівка, с.Гектари, с.Скригове, с.Пильгани, с.Смолява, с.Зелене, с.Холонів, с.Старостав, с.Цегів, с.Борочиче, с.Сільце, с.Широке

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

6

Іваничівський р-н, смт Іваничі, с.Долинка, с.Романівка, с.Жашковичі, с.Завидів, с.Колона, с.Волиця, с.Луковичі, с.Бужковичі, с.Орищі, с.Милятин, с.Грушів, с.Мишів, с.Древині, с.Іванівка, с.Лугове, с.Павлівка, с.Самоволя, с.Старосілля, с.Переславичі, с.Трубки, с.Радовичі, с.Щенятин, с.Риковичі, с.Старий Порицьк, с.Клопочин, с.Топилище

Бик Олександр Васильович

7

Іваничівський р-н, с.Бужанка, с.Шахтарське, с.Бортнів, с.Іванів, с.Верхнів, с.Грибовиця, с.Гряди, с.Хренів, с.Кропивщина, с.Тишковичі, с.Низкиничі, с.Заболотці, с.Біличі, с.Заставне, с.Литовеж, с.Мовники, с.Кречів, с.Морозовичі, с.Волиця-Морозовицька, с.Русовичі, с.Поромів, с.Лежниця, с.Михалє, с.Млинище, с.Петрове, с.Соснина, с.Менчичі, с.Стара Лішня, с.Нова Лішня, с.Осмиловичі, с.Будятичі, с.Космівка

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

(Бадзюнь Андрій Анатолійович став головою Іваничівської райради)

8

Камінь-Каширський р-н, м.Камінь-Каширський, с.Олексіївка, с.Підцир'я, с.Грудки, с.Осівці, с.Залазько, с.Ольшани

Бусько Анатолій Федорович

9

Камінь-Каширський р-н, с.Нуйно, с.Сошичне, с.Запруддя, с.Качин, с.Ставище, с.Олександрія, с.Личини, с.Стобихівка, с.Радошинка, с.Карасин, с.Карпилівка, с.Залісся, с.Клітицьк, с.Яловацьк, с.Гута-Камінська, с.Великий Обзир, с.Малий Обзир, с.Стобихва, с.Верхи, с.Піщане

Дунайчук Валерій Савович

10

Камінь-Каширський р-н, с.Раків Ліс, с.Підріччя, с.Бузаки, с.Краснилівка, с.Видричі, с.Дубровиця, с.Теклине, с.Добре, с.Хотешів, с.Котуш, с.Черче, с.Острівок, с.Підбороччя, с.Мельники-Мостище, с.Мостище

ВІДСТУНІЙ ДЕПУТАТ

11

Камінь-Каширський р-н, с.Полиці, с.Іваномисль, с.Гута-Боровенська, с.Малі Голоби, с.Оленине, с.Боровне, с.Надрічне, с.Житнівка, с.Тоболи, с.Старі Червища, с.Нові Червища, с.Рудка-Червинська, с.Пнівне, с.Городок, с.Волиця, с.Винімок, с.Соснівка, с.Фаринки, с.Воєгоща, с.Брониця, с.Кримне, с.Видерта, с.Ворокомле

Філюк Анатолій Миколайович

Стефанович Леонід Степанович

12

Ківерцівський р-н, м.Ківерці

Тимощук Людмила Анатоліївна

13

Ківерцівський р-н, с.Звірів, с.Веснянка, с.Олександрія, с.Хорлупи, с.Пальче, с.Покащів, с.Одеради, с.Жорнище, с.Чемерин, с.Носовичі, смт Олика, с.Метельне, с.Личани, с.Дідичі, с.Хром'яків, с.Горянівка, с.Залісоче, с.Дубище, с.Башлики, с.Ромашківка, с.Карпилівка, с.Дерно, с.Котів, с.Ставок, с.Мощаниця, с.Путилівка

Дейна Володимир Юрійович

Лех Ігор Богданович

14

Ківерцівський р-н, с.Грем'яче, с.Яківці, с.Скреготівка, смт Цумань, с.Кадище, с.Сильне, с.Городище, с.Клубочин, с.Берестяне, с.Холоневичі, с.Знамирівка, с.Липне, с.Омельне, с.Журавичі, с.Домашів, с.Микове

Касарда Валентина Іванівна

Ройко Юрій Петрович

15

Ківерцівський р-н, с.Тростянець, с.Лички, с.Хопнів, с.Острів, с.Яромель, с.Суськ, с.Словатичі, с.Звози, с.Славне, с.Завітне, с.Човниця, с.Озеро, с.Гайове, с.Сокиричі, с.Дідовичі, с.Бодячів, с.Заброди, с.Конопелька, с.Муравище, с.Озерце, с.Небіжка, с.Клепачів, с.Жидичин, с.Кульчин, с.Липляни, с.Прилуцьке, с.Дачне, с.Жабка, с.Сапогове, с.Борохів, с.Вишнів, с.Діброва

Грицюк Анатолій Петрович

Омельчук Олександр Володимирович

16

Ковельський р-н, смт Голоби, с.Бруховичі, с.Нужель, с.Калиновник, с.Вівчицьк, с.Погіньки, с.Білашів, с.Іванівка, с.Перковичі, с.Грушівка, с.Дроздні, с.Гончий Брід, с.Колодяжне, с.Волошки, с.Будище, с.Любитів, с.Воля-Любитівська, с.Ворона, с.Рокитниця, с.Майдан, с.Солотвин, с.Діброва, с.Новий Мосир, с.Старий Мосир, с.Дарівка, с.Партизанське, с.Поповичі, с.Борщівка, с.Великий Порськ, с.Жмудче, с.Малий Порськ, с.Свидники, с.Радошин, с.Байківці, с.Битень, с.Мар'янівка

Козак Віктор Теодосійович

17

Ковельський р-н, смт Люблинець, с.Довгоноси, с.Калинівка, с.Городище, с.Гредьки, с.Красноволя, с.Дубове, с.Бахів, с.Вербка, с.Зелена, с.Воля-Ковельська, с.Мощена, с.Черкаси, с.Облапи, с.Мислина, с.Старі Кошари, с.Краснодуб'я, с.Кругель, с.Нові Кошари

Йовик Галина Володимирівна

Поліщук Юрій Петрович

18

Ковельський р-н, с.Білин, с.Колодниця, с.Велицьк, с.Кухарі, с.Доротище, с.Гішин, с.Козлиничі, с.Грив'ятки, с.Луківка, с.Шкурат, с.Кричевичі, с.Ломачанка, с.Черемошне, с.Мельниця, с.Кривлин, с.Мирин, с.Рудка-Миринська, с.Підріжжя, с.Кашівка, с.Пісочне, с.Поворськ, с.Гулівка, с.Заячівка, с.Озерне, с.Ситовичі, с.Світле, с.Скулин, с.Стеблі, с.Сільце, с.Арсеновичі, с.Підліси, с.Угли, с.Тойкут, с.Воля, с.Заріччя, с.Лапні, с.Любче, с.Уховецьк

Буліга Микола Миколайович

19

Локачинський р-н, смт Локачі, с.Білопіль, с.Кути, с.Бубнів, с.Линів, с.Війниця, с.Губин, с.Михайлівка, с.Павловичі, с.Тумин, с.Дорогиничі, с.Низькі Цевеличі, с.П'ятикори, с.Замличі, с.Бермешів, с.Залужне, с.Затурці, с.Великий Окорськ, с.Квасовиця, с.Малий Окорськ, с.Вілька-Садівська, с.Юнівка, с.Заячиці, с.Кремеш, с.Зубильне, с.Семеринське, с.Сірнички, с.Кисилин, с.Твердині, с.Козлів, с.Цевеличі, с.Роговичі, с.Твориничі, с.Колпитів, с.Конюхи, с.Защитів, с.Крухиничі, с.Марковичі, с.Міжгір'я, с.Озютичі, с.Запуст, с.Привітне, с.Коритниця, с.Старий Загорів, с.Новий Загорів, с.Хорів, с.Холопичі, с.Журавець, с.Маньків, с.Мовчанів, с.Шельвів, с.Войнин, с.Гранатів, с.Садівські Дубини

Скопюк Михайло Якович

20

Луцький р-н, смт Рокині, с.Брище, с.Боголюби, с.Богушівка, с.Тарасове, с.Забороль, с.Великий Омеляник, с.Антонівка, с.Всеволодівка, с.Олександрівка, с.Маяки, с.Моташівка, с.Зміїнець, с.Милушин, с.Милуші, с.Буків, с.Сирники, с.Шепель, с.Заболотці, с.Охотин

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

21

Луцький р-н, с.Липини, с.Лище, с.Воротнів, с.Підгайці, с.Крупа, с.Струмівка, с.Піддубці, с.Гаразджа, с.Романів, с.Ботин, с.Верхівка, с.Новокотів

Заремба Віталій Миколайович

22

Луцький р-н, с.Баїв, с.Цеперів, с.Городище(Баївська с/р), с.Баківці, с.Озеряни, с.Боратин, с.Голишів, с.Новостав, с.Рованці, с.Гірка Полонка, с.Полонка, с.Оздів, с.Коршів, с.Лаврів, с.Промінь, с.Коршовець, с.Вербаїв, с.Лучиці, с.Мстишин, с.Радомишль, с.Романівка, с.Суховоля, с.Ратнів, с.Вікторяни

Цейко Юрій Феодосійович

23

Луцький р-н, смт Торчин, с.Білосток, с.Горзвин, с.Буяни, с.Усичі, с.Усичівські Будки, с.Веселе, с.Верхи, с.Воютин, с.Гать, с.Чорний Ліс, с.Тертки, с.Григоровичі, с.Мартинівка, с.Городище(Городищенська с/р), с.Несвіч, с.Одеради, с.Городок, с.Сьомаки, с.Садів, с.Кошів, с.Смолигів, с.Дубичанське, с.Сарнівка, с.Хорохорин, с.Михайлівка, с.Чаруків, с.Вигуричі

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

24

Любешівський р-н, смт Любешів, с.Рудка, с.Заріка, с.Березичі, с.Нові Березичі, с.Віл, c. Залізниця, с. Лобна, с. Міжгайці, с.Зарудчі, с.Підкормілля, с.Селісок, с.Пожог, с.Бучин, с.Любешівська Воля, с.В'язівне, с.Седлище, с.Угриничі, с.Судче, с.Березна Воля, с.Великий Курінь, с.Проходи

Бущук Микола Васильович

25

Любешівський р-н, с.Бихів, с.Хутомир, с.Витуле, с.Велика Глуша, с.Погулянка, с.Невір, с.Ветли, с.Гірки, с.Люботин, с.Мукошин, с.Деревок, с.Дольськ, с.Гречища, с.Шлапань, с.Залаззя, с.Діброва, с.Люб'язь, с.Мала Глуша, с.Каливиця, с.Хоцунь, с.Сваловичі, с.Цир, с.Лахвичі, с.Щитинь, с.Бірки

Кух Олег Іванович

26

Любомльський р-н, м.Любомль, с.Вишнів, с.Бабаці, с.Коцюри, с.Запілля, с.Лисняки, с.Красноволя

Духницький Сергій Анатолійович

Дибель Володимир Юрійович

27

Любомльський р-н, смт Головне, с.Масловець, с.Скрипиця, с.Ясне, с.Бірки, с.Скиби, с.Заболоття, с.Крушинець, с.Гуменці, с.Зачернеччя, с.Біличі, с.Високе, с.Куснища, с.Городнє, с.Машів, с.Нудиже, с.Мшанець, с.Черемошна Воля, с.Підгородне, с.Боремщина, с.Вілька-Підгородненська, с.Застав'є, с.Почапи, с.Вигнанка, с.Чорноплеси, с.Хворостів, с.Руда

Богдан Вячеслав Петрович

28

Любомльський р-н, с.Гуща, с.Миловань, с.Вишнівка, с.Підлісся, с.Забужжя, с.Новоугрузьке, с.Вербівка, с.Локутки, с.Згорани, с.Сильне, с.Заозерне, с.Гупали, с.Ладинь, с.Пустинка, с.Мосир, с.Олеськ, с.Глинянка, с.Полапи, с.Сокіл, с.Радехів, с.Вижгів, с.Чмикос, с.Римачі, с.Бережці, с.Рівне, с.Борове, с.Старовойтове, с.Столинські Смоляри, с.Будники, с.Гороховище, с.Рогові Смоляри, с.Штунь, с.Висоцьк, с.Замлиння, с.Приріччя, с.Терехи

Гупало Юрій Володимирович

29

Маневицький р-н, смт Маневичі, с.Череваха, с.Софіянівка, с.Оконськ, с.Довжиця, с.Загорівка, с. Велика Яблунька, с.Мала Яблунька, с.Граддя, с.Троянівка, с.Майдан, с.Черськ, с.Бережниця, с.Кукли, с.Северинівка

Бегаль Олег Петрович

Кирда Людмила Федорівна

30

Маневицький р-н, смт Колки, с.Старосілля, с.Ситниця, с.Розничі, с.Семки, с.Годомичі, с.Четвертня, с.Криничне, с.Боровичі, с.Грузятин, с.Копилля, с.Рудники, с.Калинівка, с.Островки, с.Новоукраїнка, с.Чорниж, с.Гораймівка, с.Майдан-Липненський, с.Марянівка, с.Куликовичі, с.Комарове, с.Новосілки

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

31

Маневицький р-н, с.Старий Чорторийськ, с.Цміни, с.Хряськ, с.Козлиничі, с.Мала Ведмежка, с.Підгаття, с.Костюхнівка, с.Колодії, с.Вовчицьк, с.Велика Осниця, с.Мала Осниця, с.Заріччя, с.Прилісне, с.Галузія, с.Серхів, с.Городок, с.Карасин, с.Замостя, с.Лишнівка, с.Лісове, с.Гута-Лісівська, с.Нова Руда, с.Набруска, с.Градиськ, с.Будки, с.Кам'януха, с.Рудка, с.Велика Ведмежка, с.Нові Підцаревичі, с.Красноволя, с.Матейки, с.Нічогівка, с.Тельчі, с.Погулянка

Киричик Іван Миронович

32

Ратнівський р-н, с.Гута, с.Заліси, с.Здомишель, с.Краска, с.Шменьки, с.Височне, с.Береза, с.Вижично, с.Витень, с.Жиричі, с.Кортеліси, с.Запоківне, с.Косиці, с.Млинове, с.Годинь, с.Долина, с.Доманове, с.Сільця-Млинівські, смт Заболоття, с.Тур

Бондар Володимир Налькович

33

Ратнівський р-н, смт Ратне, с.Гірники, с.Броди, с.Сільце, с.Прохід, с.Старостине, с.Комарове, с.Конище, с.Самари, с.Головище, с.Занивське, с.Козовата, с.Боровуха, с.Теребовичі, с.Язавні, с.Самари-Оріхові, с.Березники, с.Мале Оріхове

Бегаль Михайло Григорович

34

Ратнівський р-н, с.Видраниця, с.Задолина, с.Заіванове, с.Велимче, с.Дошне, с.Датинь, с.Запілля, с.Заброди, с.Лучичі, с.Якушів, с.Залухів, с.Щитинська Воля, с.Почапи, с.Заприп'ять, с.Хабарище, с.Замшани, с.Вужиськ, с.Межисить, с.Бродятине, с.Залисиця, с.Поступель, с.Зоряне, с.Адамівка, с.Річиця, с.Мельники-Річицькі, с.Піски-Річицькі, с.Щедрогір, с.Залюття, с.Окачеве, с.Підгір'я

Чернецький Валентин Антонович

35

Рожищенський р-н, м.Рожище

Столяр Василь Андрійович

36

Рожищенський р-н, смт Дубище, с.Кобче, с.Кременець, с.Луків, с.Незвір, с.Крижівка, с.Навіз, с.Носачевичі, с.Олешковичі, с.Вишеньки, с.Єлизаветин, с.Пожарки, с.Оленівка, с.Рудня, с.Валер'янівка, с.Ольганівка, с.Сокіл, с.Духче, с.Топільне, с.Дмитрівка, с.Михайлин, с.Копачівка, с.Олександрівка, с.Підліски, с.Тростянка, с.Башова

Котюк Сергій Сергійович

37

Рожищенський р-н, с.Переспа, с.Забара, с.Мирославка, с.Линівка, с.Трилісці, с.Богушівська Мар'янівка, с.Малинівка, с.Рудка-Козинська, с.Козин, с.Тихотин, с.Бортяхівка, с.Уляники, с.Щурин, с.Тристень, с.Квітневе, с.Ясенівка, с.Вітоніж, с.Немир, с.Раймісто, с.Мильськ, с.Берегове, с.Любче, с.Літогоща, с.Корсині, с.Іванівка, с.Іванчиці, с.Озденіж, с.Залісці, с.Ужова, с.Доросині, с.Кияж, с.Городині, с.Романів, с.Березолуки, с.Кроватка, с.Підгірне, с.Яблунівка, с.Береськ, с.Вічині, с.Ворончин, с.Студині

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

38

Старовижівський р-н, смт Стара Вижівка, с.Брідки, с.Мельники, с.Буцин, с.Журавлине, с.Мизове, с.Нова Вижва, с.Рудка, с.Хотивель, с.Седлище, с.Борзова, с.Черемшанка, с.Секунь, с.Сереховичі, с.Нова Воля, с.Грабове, с.Смідин, с.Лісняки, с.Паридуби, с.Соколище, с.Мильці, с.Підсинівка, с.Шкроби, с.Солов'ї, с.Комарове, с.Ниці

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

39

Старовижівський р-н, с. Галина Воля, с.Смолярі, с.Глухи, с.Текля, с.Дубечне, с.Залюття, с.Лютка, с.Мокре, с.Рокита, с.Кримне, с.Яревище, с.Любохини, с.Поліське, с.Брунетівка, с.Чевель, с.Рудня, с.Кукуріки, с.Сьомаки, с.Синове, с.Стара Гута, с.Сукачі

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

40

Турійський р-н, смт Турійськ, с.Клюськ, с.Волиця, с.Гаруша, с.Тагачин, с.Купичів, с.Нири, с.Свинарин, с.Чорніїв, с.Маковичі, с.Липа, с.Осекрів, с.Серкізів, с.Мочалки, с.Новий Двір, с.Поляна, с.Дожва, с.Ловища, с.Осьмиговичі, с.Синявка, с.Озеряни, с.Пересіка, с.Сушибаба, с.Соловичі, с.Кустичі, с.Обенижі, с.Туличів, с.Молодівка, с.Серебряниця, с.Вербичне, с.Літин, с.Радовичі

Микитюк Роман Володимирович

41

Турійський р-н, смт Луків, с.Бобли, с.Оса, с.Ревушки, с.Гайки, с.Замости, с.Руда, с.Ягідне, с.Дольськ, с.Растів, с.Дуліби, с.Туричани, с.Кульчин, с.Мировичі, с.Ставок, с.Миляновичі, с.Годовичі, с.Залісці, с.Перевісся, с.Тупали, с.Зілове, с.Кличковичі, с.Туровичі, с.Мокрець, с.Блаженик, с.Турія, с.Туропин, с.Новосілки, с.Комарів, с.Окунин, с.Овлочин, с.Крать, с.Ставки, с.Перевали, с.Осереби, с.Охотники, с.Торговище, с.Ружин, с.Клевецьк, с.Городилець, с.Селець, с.Задиби, с.Сомин, с.Відути

Яренчук Володимир Арсентійович

42

Шацький р-н, смт Шацьк, с.Гаївка, с.Мельники, с.Грабове, с.Адамчуки, с.Смоляри-Світязькі, с.Голядин, с.Піща, с.Затишшя, с.Кам'янка, с.Острів'я, с.Прип'ять, с.Вілиця, с.Кропивники, с.Плоске, с.Пулемець, с.Пульмо, с.Залісся, с.Вільшанка, с.Кошари, с.Ростань, с.Красний Бір, с.Перешпа, с.Хрипськ, с.Самійличі, с.Хомичі, с.Пехи, с.Положеве, с.Світязь, с.Омельне, с.Підманове

ДЕПУТАТ ВІДСУТНІЙ

(Віннічук Сергій Миколайович став головою Шацької ОТГ)

43

м.Володимир-Волинський – вул.Білобережна, вул.Броварна, вул.Володимира Мономаха, вул.Володимирська, вул.Драгоманова: 4; вул.Князя Василька: 3–16, вул.Князя Всеволода, вул.Князя Мстислава, вул.Князя Романа, вул.Коперніка, вул.Коцюбинського, вул.Лаврентія Горки, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Підзамче, вул.Поштова, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Соборна, вул.Сокальська, вул.Старокатедральна, вул.Тіниста, вул.Устилузька: 3–41, 45–47, 49, 51, 57–59А, 65, 67, 71, 73–75, 79, 81, 83, 87, 93, 97; вул.Ю.Бунди, пров.М.Ваврисевича, пров.Полтавський, пров.Річний, м.Володимир-Волинський – вул.Б.Грінченка, вул.Б.Лепкого, вул.В.Антоновича, вул.Глінки, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова: 3, 4А–58; вул.Є.Коновальця, вул.Залізняка, вул.І.Крип'якевича, вул.Кальнишевського, вул.Козацька, вул.Костюшка, вул.Л.Кобилиці, вул.Лодомирська, вул.М.Глущенка, вул.Некрасова, вул.О.Довбуша, вул.Пушкіна, вул.Устилузька: 44, 48, 50, 54А, 60–62А, 66, 70, 72, 78, 80, 82, 84–86, 88–90, 94–96, 100; вул.Ю.Федьковича, м.Володимир-Волинський – вул.Ак.Корольова, вул.А.Лотоцького, вул.Волинська, вул.Галицька, вул.Г.Косинки, вул.Дверницького, вул.І.Мазепи, вул.Липинського, вул.Н.Ужвій: 56–70; вул.О.Басараб, вул.Родини Тобілевичів, вул.Січових Стрільців, вул.Смотрицького, вул.Сушкевича, вул.Туполєва, вул.Устилузька: 99, 101–169; вул.Федорівська, вул.Чубинського, вул.Я.Мудрого, м.Володимир-Волинський – вул.В.Великого, вул.Гоголя, вул.Г.Проскури, вул.Гуденка, вул.Ільїна, вул.Лермонтова, вул.Лишеня, вул.Ліснича, вул.Мілашенкова, вул.Міцкевича, вул.М.Хвильового, вул.М.Чурай, вул.Н.Курченко, вул.Н.Ужвій: 2–54; вул.Олексієвського, вул.Павлова, вул.Ревуцького, вул.Сагайдачного: 56–117; вул.Сахарова, вул.С.Наливайка, вул.Тараскіна, вул.Червоного Хреста, вул.Щоголіва, пров.Вишневий, м.Володимир-Волинський – вул.Г.Жежко, вул.Карпенка Карого, вул.Княгині Ольги, вул.Ковельська: 138/2–146, 154, 172/1–182, 186, 188, 209–249; вул.Комарова, вул.Короленка, вул.К.Савури, вул.Лисенка, вул.Л.Мартовича, вул.Менделєєва, вул.М.Рильського, вул.Н.Хасевича, вул.Попова, вул.П.Орлика, вул.Руданського, вул.С.Крушельницької, вул.Стефаника, вул.Чернишевського, м.Володимир-Волинський – вул.Ак.Глушкова, .в/ч А1008, м.Володимир-Волинський – в/ч А2099, в/ч А3866, вул.Поліської Січі, вул.9 Травня, м.Володимир-Волинський – вул.Борисоглібська, вул.І.Вишенського, вул.Ковельська: 87–87/1, 99–101, 103, 105, 107–132/1, 133–133/2, 151, 155–167, 185, 187, 189–191; вул.М.Леонтовича, вул.О.Хохол, м.Володимир-Волинський – вул.К.Білокур, вул.Конзелевича, вул.Котляревського, вул.Незалежності, вул.Сагайдачного: 3–55; вул.Сковороди, вул.Солопа, вул.Яворницького

Зінкевич Костянтин Миколайович

44

м.Володимир-Волинський – вул.Ак.Кравчука, вул.Ак.Кримського, вул.Винниченка, вул.В.Симоненка, вул.І.Багряного, вул.Ковельська: 132/2, 134–136; вул.Олійника, вул.Річинського, вул.Старицького, вул.Чайковського, вул.Чорновола, вул.Шахтарська, пров.Виговського, пров.І.Федорова, м.Володимир-Волинський – вул.Будівельна, вул.Ген.Шухевича, вул.Князя Олега: 1; вул.Ковельська: 102, 104, 106; вул.П.Мирного, вул.Професора Бобка, вул.Стубелевича, вул.Тичини, вул.Тургенєва, пров.Сосновий, м.Володимир-Волинський – вул.Віленська, вул.Грушевського, вул.Завокзальна, вул.Запольської, вул.Князя Олега: 3–87; вул.Крилова, вул.Кунцевича, вул.Миколаївська, вул.Навчгосп агроколеджу, вул.Озерна, вул.О.Пчілки, вул.Полуботка, вул.Привокзальна: 7–9, 14, 18, 20, 22, 24–44; вул.Просвіти, вул.Цинкаловського, вул.Чернігівська, вул.Ю.Опільського, пров.Вербний, пров.Молодіжний, м.Володимир-Волинський – вул.Д.Галицького, вул.І.Франка, вул.Князя Василька: 2, вул.Князів Острозьких, вул.Ковельська: 4–76, 98; вул.Луцька: 2; вул.Роксоляни, вул.Т.Шевченка: 2/2–33, 38; м.Володимир-Волинський – вул.Гайдамацька, вул.Декабристів, вул.Дрогобицька, вул.Карбишева, вул.Кобзарська, вул.Кожедуба, вул.Лобачевського, вул.Львівська, вул.М.Богуславки, вул.Митіна, вул.О.Кобилянської, вул.Т.Шевченка: 35–37, 39–74; вул.20 Липня, пров.Вчительський, пров.Олімпійський, пров.Труша, пров.Шкільний, м.Володимир-Волинський – вул.Василівська, вул.Дулібська, вул.Київська, вул.Ломоносова, вул.Луцька: 10–105/2, 110–112, 118–136; пров.Мирний, пров.Парковий, м.Володимир-Волинський – вул.Алябушева, вул.Вуглерозвідників, вул.Грисюка, вул.Довженка, вул.Зимнівська: 3–18, 20, 22, 26, 28–30; вул.І.Гонти, вул.І.Огієнка, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Літописця Нестора, вул.Луцька: 109, 115, 141–156, 165, 177–183, 191–201; вул.М.Кривоноса, вул.М.Черемшини, вул.Привокзальна: 13, 17, 19, 21, 23, 56–132; вул.С.Ковалевської, вул.Станіславського, вул.Шептицького, вул.Шопена, вул.Ю.Яновського, м.Володимир-Волинський – вул.Берегового, вул.Братковського, вул.Б.Хмельницького, вул.Гулевичівни, вул.Зелена, вул.Зимнівська: 19, 21, 23–25, 27, 31–143Б; вул.Зубінського, вул.І.Богуна, вул.І.Сірка, вул.Квітки-Основ'яненка, вул.Лабораторна, вул.Левінцова, вул.Л.Курбаса, вул.Мальчевського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Поповича, вул.Рокицького, вул.Стравінського, вул.Стуса, вул.Тиха, вул.Українська, вул.У.Самчука, вул.Філатова, вул.Ф.Прокоповича, м.Володимир-Волинський – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Луцька: 6, 158, 166–176, 184–186, 205–257; вул.О.Олеся, вул.О.Ольжича, вул.Рєпіна, пров.Сосюри

Панасюк Олексій Вікторович

45

м.Ковель – вул.Коцюбинського, вул.Кубанська, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Незалежності: 13–36, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Некрасова, вул.Тімірязєва, м.Ковель – вул.академіка А.Люльки, вул.Винниченка: 1–10А, 12; вул.Запорізька, вул.Мечникова, вул.Незалежності: 37, 60, 62–68, 70–72; вул.Чайковського, м.Ковель – вул.Винниченка: 11, 13–37, 39; вул.Вітовського, вул.В.Липинського, вул.Грибоєдова, вул.Данила Нечая, вул.І.Богуна, вул.Космонавтів, вул.М.Грушевського: 18, 24–24А, 44, 46–124; вул.Сеченова, вул.Уласа Самчука, вул.Ціолковського, пров.Богуна, пров.Грибоєдова, пров.М.Грушевського, м.Ковель – вул.Кармелюка, вул.М.Грушевського: 13, 15–17, 21, 25–43, 45; вул.Незалежності: 39, 41, 43, 47, 49, 51, 74, 76–78, 80; вул.Смірнова, м.Ковель – вул.Гоголя, вул.Котляревського, вул.Л.Толстого, вул.М.Грушевського: 1–12, 14; вул.Міцкевича: 1–51А; вул.Незалежності: 109, 115–117, 119–121, 140–178; вул.Піонерська, вул.Руднєва, вул.Фабрична, пров.Шевченка, м.Ковель – вул.академіка І.Крип'якевича, вул.Будищанська, вул.Винниченка: 38, 40–81; вул.Гагаріна, вул.Д.Донцова, вул.Загородня, вул.І.Мазепи, вул.Лазарчука, вул.Міцкевича: 52–107; вул.Нова, вул.Остапа Вересая, вул.Павлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Садова, вул.Т.Шевченка: 13–13А, 15–19, 21–60; вул.Чехова, вул.Шопена, вул.Шостаковича, пров.Будищанський, пров.Гагаріна, пров.Міцкевича, м.Ковель – вул.Геологів, вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Ніла Хасевича, вул.О.Довбуша, вул.Південна, вул.Польова, вул.Рилєєва, вул.Т.Шевченка: 61–131А; вул.Федьковича, вул.Червоного Хреста, пров.Зелений, пров.Польовий

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

46

м.Ковель – вул.академіка О.Богомольця, вул.Вербицького, вул.В.Івасюка, вул.О.Кониського, вул.Чапаєва, вул.Чубинського, м.Ковель – вул.Ветеранів, вул.Залізнична, вул.Косачів: 7–58; вул.П.Сагайдачного: 8;, м.Ковель – вул.Незалежності: 53, 55, 57, 59, 61, 69–69А, 86–102; вул.Олени Пчілки, м.Ковель – бульв.Леcі Українки, вул.Драгоманова, вул.Незалежності: 104–108; вул.1-го Грудня, м.Ковель – вул.Д.Бортнянського, вул.Л.Леонтовича, вул.Незалежності: 75, 79А, 83–85, 112–114, 118, 126–132; вул.Підколодного, вул.Пушкіна, вул.С.Бандери, вул.Т.Шевченка: 2–12, 14;, м.Ковель – вул.Косачів: 1–5; вул.Мічуріна, вул.Театральна: 1–19;, м.Ковель – вул.П.Сагайдачного: 1–6Д, 9–30; вул.Театральна: 20–93;, м.Ковель – вул.Брестська: 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 93–95, 97, 99, 101, 107, 109; вул.Велика Гончарна, вул.Володимирська: 1–55, 57, 59, 61, 63–63А, 67, 69–69А, 71, 73–73А, 75; вул.Воля, вул.Зерова, вул.Макаренка, вул.Мала Гончарна, вул.М.Левицького: 2–46, 48–50, 54–54А, 58, 60–60А, 64, 66–68; вул.М.Пирогова, вул.Набережна, вул.О.Курбаса, вул.Панаса Мирного, вул.Річкова, вул.Соборна, вул.Церковна, вул.8-го Березня, м.Ковель – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Герцена, вул.І.Карпенка-Карого, вул.Кільцева, вул.Коккінакі, вул.Корольова, вул.Купріна, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.О.Архипенка, вул.О.Олеся, вул.О.Ольжича, вул.Поштова, вул.Рєпіна, вул.Січових Стрільців, вул.С.Кривенького, вул.22 Січня, пров.Корольова, пров.Лєрмонтова, пров.Рєпіна

ВІДСУТНІЙ ДЕПУТАТ

47

м.Ковель – вул.Володимирська: 85, 87, 89, 91А; вул.40 років Перемоги: 7–13;, м.Ковель – вул.Володимирська: 93–93А, 95, 97–97А, 99, 101; вул.40 років Перемоги: 3–5;, м.Ковель – вул.Богачука, вул.Володимирська: 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78А, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 114–114А, 116, 118; вул.Глібова, вул.Данила Галицького, вул.Заводська: 6, 11, 15, 25–31; вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Полковника Литвинюка, вул.С.Рудика, вул.1-го Травня, м.Ковель – вул.А.Малишка, вул.Вальсроде, вул.Варшавська, вул.Володимирська: 103, 105–105А, 109, 111, 115, 117, 119–168, в/ч 0208; вул.Довженка, вул.Заводська: 9, 13, 17–23; вул.Львівська, вул.Підгірських, вул.Самійла Величка, м.Ковель – вул.Відродження: 2–6, 8, 10–12А; вул.Заводська: 3–5, 7;, м.Ковель – вул.Відродження: 1–1Д, 7, 9, 14–92; вул.Тараса Боровця, м.Ковель – вул.Барвінкова, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Грінченка, вул.Дорошенка, вул.Кленова, вул.Князя Романа, вул.Кондратюка, вул.Кримського, вул.Кришталева, вул.Медова, вул.М.Левицького: 47, 51А–53, 55–57, 59, 61–63, 65, 69–202; вул.Мрії, вул.Наливайка, вул.Низинна, вул.Огієнка, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.С.Руданського, вул.Тополева, вул.Холмська, вул.Цинкаловського, вул.Черняховського, вул.Чорновола, вул.Чумацька, вул.Шолохова, пров.М.Левицького, м.Ковель – вул.Володимирська: 79, 81–81А, 83–83А; вул.40 років Перемоги: 15–20; пров.40 років Перемоги

ДЕПУТАТ ВІДСУТНІЙ

(Кіндер Олег Олексійович став міським головою Ковеля)

48

м.Ковель – вул.академіка М.Кравчука, вул.Ашхабадська, вул.Б.Лепкого, вул.Боженка, вул.Брестська: 1–65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 79, 81, 83–85; вул.Брюлова, вул.Вавілова, вул.Вишневецького, вул.Гайдамацька, вул.Генерала Грекова, вул.Івана Губи, вул.І.Підкови, вул.Київська, вул.Коперніка, вул.Молодіжна, вул.О.Кобилянської, вул.Окружна, вул.Партизанська, вул.Патріарха Мстислава, вул.Саксаганського, вул.С.Крушельницької, вул.С.Перовської, вул.Старицьких, вул.Федорова, вул.Шукшина, пров.академіка М.Кравчука, пров.Патріарха Мстислава, м.Ковель – вул.Ватутіна, вул.селище Льонзаводу, пров.Ватутіна, пров.Другий Ватутіна, м.Ковель – вул.Березовського, вул.Брестська: 88–92, 96, 98, 100, 102–106, 108–108А, 109А–400; вул.Брестська 454км, вул.Гвардійська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Дунаєвського, вул.Кутузова, вул.Кутузова12, вул.Ломоносова, вул.М.Драй-Хмари, вул.Перемоги, пров.Драй-Хмари, м.Ковель – вул.Айвазовського, вул.А.Шептицького, вул.В.Сухомлинського, вул.Героїв Крут, вул.Достоєвського, вул.І.Багряного, вул.І.Франка, вул.М.Вороного, вул.М.Залізняка, вул.Мирна, вул.П.Грабовського, вул.П.Могили, вул.С.Бойка, вул.С.Тимошенка, вул.Суворова, вул.Сурікова, вул.Фестивальна, вул.Шишкіна, вул.Я.Мудрого, пров.Достоєвського, пров.Фестивальний, м.Ковель – вул.Бенделіані, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Симоненка: 1–67, 69, 71–87, 89, 91–101А; вул.Глінки, вул.Є.Гребінки, вул.Зарічна, вул.Зелінського, вул.І.Миколайчука, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Лаховського, вул.Олійника, вул.Північна, вул.Роксолани, вул.Санітарна, вул.Ходкевича, вул.Юності, пров.Б.Хмельницького, пров.І.Миколайчука, м.Ковель – вул.Батуринська, вул.В.Симоненка: 68, 70, 88, 90, 101Б–127; вул.В.Стуса, вул.Генерала Т.Чупринки, вул.Григорія Сковороди, вул.Дачна, вул.Д.Братковського, вул.Є.Коновальця, вул.Жукова, вул.І.Гонти, вул.Князя К.Острозького, вул.Короленка, вул.Костомарова, вул.Менделєєва, вул.М.Заньковецької, вул.Назарія Яремчука, вул.Олени Теліги, вул.Олеся Гончара, вул.О.Тихого, вул.Поліська, вул.Полтавська, вул.Р.Братуня, вул.Рокосовського, вул.С.Петлюри, вул.С.Русової, вул.Х.Алчевської, вул.Чигиринська, пров.В.Симоненка, пров.Другий Симоненка, пров.Є.Коновальця, пров.О.Тихого

Слабенко Сергій Іванович

49

м.Луцьк – вул.Агрономічна, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Комка, вул.Корольова, вул.Ландау, вул.Олега Ольжича, вул.Олени Теліги, вул.Ольги Бесараб, вул.Полонківська, вул.Рильського, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Туполєва, вул.Цукрова, м.Луцьк – вул.Ванди Василевської, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Далека, вул.Корнійчука, вул.Коротченка, вул.Крушельницької, вул.Мамсурова: 7–9А; вул.Молодогвардійська, вул.Нова, вул.Покальчуків, вул.Польова, вул.Ранкова, вул.Рахманінова, вул.станція Гнідава, вул.Стрельникова, вул.Трудова, м.Луцьк – вул.Боженка, вул.Гостинна, вул.Ковпака, вул.Мамсурова: 1–6; вул.Окружна, вул.Прасолів, вул.Станіславського: 74–78А; вул.Стара дорога, вул.Фільваркова, вул.Шота Руставелі: 1–9 пр, 10А–49; м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 8–8А, 10, 12; вул.Гнідавська: 20–20А, 24–28, 30–55, 59, 61; вул.Грабовського: 3–6, 7Б–8; вул.Гречана, вул.Даньшина: 1А, 3–7, 9, 11, 25–84А; вул.Марка Вовчка: 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33Б, 35–72; вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Потебні: 58, 60–60А, 66–102; вул.Черняховського, пров.Гнідавський, пров.Шота Руставелі, м.Луцьк – вул.Докучаєва, вул.Львівська: 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61–61Б; вул.Потебні: 31, 33–57, 59, 61–65; вул.Супутника, вул.Тимірязєва, вул.Цегельна, вул.Чекаліна, м.Луцьк – вул.Баранова: 43, 45, 47, 49, 51–126А; вул.Вересая, вул.Вериківського, вул.Вишенського, вул.Вільямса, вул.Гончарівка, вул.Городецька, вул.Дмитра Донцова, вул.Левітана, вул.Лермонтова, вул.Лисенка: 43–57; вул.Львівська: 86–150; вул.Маковського, вул.Малоомелянівська: 83, 85–91; вул.Мечникова: 16–25; вул.Мурашка, вул.Олени Кульчицької: 1–14, 16; вул.Павлова, вул.Смирнова: 1А, 3–3А, 4А–4Б, 5А, 6–6А, 8А; вул.Станіславського: 2–2Г, 4–10, 12; вул.Степова: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93–152; вул.Трутовського, вул.Ярослава Стецька, пров.Грінченка, пров.Дмитра Донцова, пров.1-й Малоомелянівський, пров.1-й Степовий, пров.1-й Трутовського, пров.2-й Малоомелянівський, пров.2-й Степовий, пров.2-й Трутовського, пров.3-й Степовий, пров.3-й Трутовського

Ліпич Любов Григорівна

50

м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 4А, 6 к.А–7, 13А; вул.Грабовського: 7–7А, 9–11; вул.Шота Руставелі: 10; м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 1, 2 к.А–4, 5, 9; вул.Бенделіані: 1, 3 к.ГУРТ; м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 1А, 11; вул.Бенделіані: 1А, 3А–7; вул.Макаревича, вул.Станіславського: 1–1А, 3А, 13–48Г, 52; м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 13, 15; вул.Гнідавська: 63Б, 65; вул.Марка Вовчка: 2–16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Станіславського: 11–11Д, 50; м.Луцьк – вул.Гнідавська: 56–58, 60, 62–63А, 63В–64, 66–96; вул.Даньшина: 1, 2–2А, 8 к.ГУРТ, 10, 12–24; вул.Коцько, вул.Львівська: 63–63Б, 71, 73–73А; вул.Софії Перовської

ДЕПУТАТ ВІДСУТНІЙ

(Ірина Констанкевич стала народним депутатом)

51

м.Луцьк – вул.Баранова: 10, 12, 14–42, 44, 46, 48, 50; вул.Боткіна, вул.Вербова, вул.Гастелло, вул.Гірна: 2А–2В, 4, 6, 8, 10–12А, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–57; вул.Грабова, вул.Івана Богуна, вул.Каштанова, вул.Квітова, вул.Красовського, вул.Лисенка: 19, 21, 23, 25, 27–42А; вул.Львівська: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 64–70, 72, 74–84; вул.Малинова, вул.Малоомелянівська: 57–59, 65, 67, 69, 71–82, 84; вул.Мечникова: 1–15; вул.Наталії Ужвій, вул.Олени Кульчицької: 15, 17–21; вул.Партизанська, вул.Патона, вул.Петра Болбочана, вул.Пирогова: 17–48; вул.Потебні: 1–30, 32; вул.Революційна, вул.Сєченова, вул.Смирнова: 1, 2, 4, 5, 5Б–5В, 7–8, 9–31А; вул.Степова: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 92; вул.Тарасова: 1–18, 20, 22; вул.Тополева, вул.Філатова, вул.Шпитальна, пров.Красовського, пров.3-й Малоомелянівський, пров.4-й Малоомелянівський, пров.4-й Степовий, пров.5-й Малоомелянівський, м.Луцьк – вул.Айвазовського, вул.Балтійська, вул.Баранова: 1–9, 11, 13; вул.Березова, вул.Берестечківська, вул.Ватутіна, вул.Вільхова, вул.Вітковського, вул.Волинська, вул.Володимирська: 1 к.ГУРТ–73, 75–89; вул.Горіхова, вул.Дубова, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Курська, вул.Липова, вул.Лисенка: 1–18, 20–20А, 22, 24, 26; вул.Малоомелянівська: 1–56, 60–64, 66–66А, 68, 70; вул.Мінська, вул.Нахімова: 1–8, 10; вул.Педагогічна, вул.Пирогова: 1–16; вул.Рєпіна, вул.Садова, вул.Соснова: 12–18; вул.Старосільська, вул.Степана Кривенького: 1–8, 12, 14; вул.Степова: 1–20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40–40А, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54–54А; вул.Тарасова: 19, 21, 23–86; вул.Тургенєва, вул.Холодноярська, вул.Челюскіна, вул.Шишкіна, вул.Яблунева, вул.Ясенова: 13, 15–17А; пров.Садовий, пров.6-й Малоомелянівський, пров.7-й Малоомелянівський, пров.8-й Малоомелянівський, м.Луцьк – вул.Володимирська: 74, 95–116; м.Луцьк – вул.Боровиковського, вул.Добролюбова, вул.Журавлина, вул.Зарічна, вул.Качалова, вул.Ковельська: 129–129А, 131–181; вул.Ланова, вул.Левадна, вул.Лєскова, вул.Макаренка, вул.Микулицька, вул.Надозерна, вул.Новочерчицька, вул.Поштова, вул.Симиренка, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Чернишевського: 1–86, 87–89, 91–103, 105, 106А–107, 109А, 111–114, 115А, 117–126, 127–128, 129–164; вул.Черчицька, вул.Юрія Тютюнника, пров.Качалова, пров.Надозерний, м.Луцьк – вул.Берестова, вул.Гірна: 1–2, 3, 5, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Глинки, вул.Застав'я, вул.Кічкарівська, вул.Ковельська: 25, 31–128В, 130–130А; вул.Копачівська, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Милуська, вул.Нахімова: 9, 11–26; вул.Нестерова, вул.Попова, вул.Путінцева, вул.Рогова, вул.Севастопольська, вул.Соснова: 2–10; вул.Старицького, вул.Степана Кривенького: 9–11, 13, 15–49; вул.Фабрична, вул.Хотимська, вул.Червоного Хреста, вул.Шкільна, вул.Ясенова: 1–12, 14; пров.Старицького, м.Луцьк – вул.Волгоградська, вул.Гоголя, вул.Григорія Гуляницького, вул.Жовтнева, вул.Залізна, вул.Ломоносова, вул.Макарова, вул.Механічна, вул.Миру, вул.Міліційна, вул.Проектувальна, вул.Рилєєва, вул.Товарова, вул.Ушинського, вул.Фурманова, вул.Чернишевського: 86А, 90, 104–104А, 106, 108–108А, 110, 114А–114Г, 116–116Б, 126А, 128А; вул.Шевцової, вул.Шевченка: 13А–15, 19, 23–88; вул.Янки Купали

Савчук Петро Петрович

52

м.Луцьк – вул.Богдана Хмельницького: 8, 11–60; вул.Даргомижського, вул.Заповітна, вул.Затишна, вул.Іова Кондзелевича, вул.Ковельська: 1 к.ГУРТ–24А, 26–28; вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Кривий Вал: 1–27; вул.Романюка, вул.Франка: 1–8А; вул.Чайковського, вул.Шевченка: 5, 7–9, 18, 20; м.Луцьк – вул.Базарна, вул.Братковського, вул.Гаврилюка, вул.Галшки Гулевичівни, вул.Глушець: 3–25А; вул.Гнідавська: 1–19, 21, 29; вул.Данила Галицького, вул.Драгоманова, вул.Замкова, вул.Караїмська, вул.Кафедральна, вул.Кочерги, вул.Кривий Вал: 37–45; вул.Лесі Українки: 6–49; вул.Лютеранська, вул.Петрусенко, вул.Плитниця, вул.П'ятницька гірка, вул.Руська, вул.Сенаторки Левчанівської, вул.Хакімова, м.Луцьк – вул.Богдана Хмельницького: 2–7А, 9; вул.Глушець: 27–35; вул.Гончарова, вул.Градний Узвіз, вул.Крилова, вул.Лесі Українки: 50–67; вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Степана Бандери, вул.Шопена: 1А–3А; просп.Волі: 2–12, 15–15А, 17–19; м.Луцьк – вул.Винниченка, вул.Гайдамацька, вул.Глібова, вул.Гребінки, вул.Залізняка, вул.Кооперативна, вул.Прогресу, вул.Сільська, вул.Словацького, вул.Стрілецька: 1, 3–5, 9–11, 13–19; вул.Тесленка, вул.Учительська, вул.Франка: 10–59; вул.Шевченка: 4, 6, 10; вул.Яровиця, просп.Василя Мойсея, м.Луцьк – вул.Глушець: 39 к.ГУРТ–45; вул.Лугова, просп.Волі: 14, 16А–16Д, 20–42А, 44, 48, 52–56; м.Луцьк – вул.Кременецька, вул.Олицька, вул.Острозька, вул.Чехова, пл.Київський майдан: 6–13; просп.Волі: 43, 45–45А, 49–51А, 57–74;

Радчук Віктор Миколайович

53

м.Луцьк – вул.Бойка, вул.Будівельників, вул.Літня, вул.На Таборищі, вул.Нестора Бурчака: 5–14; вул.Потапова, вул.Шопена: 13–16; вул.Ярощука, м.Луцьк – вул.Генерала Шухевича, просп.Перемоги: 1А–3Д, 5–10, 12; просп.Президента Грушевського: 4–4А, 6–6Б, 8, 10–15, 17, 19; м.Луцьк – вул.Євгена Коновальця, вул.Стрілецька: 2 к.ГУРТ; просп.Президента Грушевського: 1–3Б; м.Луцьк – вул.Арцеулова: 1–3; вул.Гулака-Артемовського: 1–16; просп.Президента Грушевського: 5, 7, 9–9А; м.Луцьк – вул.Грибоєдова, вул.Івана Огієнка, вул.Саперів: 6–6А, 8, 10, 17–19; вул.Уласа Самчука, вул.Червоної Калини, вул.8-го Березня, м.Луцьк – вул.Бічна, вул.Вавилова, вул.Кармелюка, вул.Кобилянської, вул.Коперника, вул.Курчатова, вул.Лобачевського, вул.Мельнична, вул.Північна, вул.Пінська, вул.Поморська, вул.Пржевальського, вул.Світла, вул.Сенатора, вул.Холмська, вул.Шопена: 4–12А; вул.Щепкіна, вул.Ясна

Рубльов Вячеслав Володимирович

54

м.Луцьк – вул.Привокзальна: 2, 4–9, 14 к.ГУРТ–14А к.ГУРТ; просп.Перемоги: 23–25А; просп.Президента Грушевського: 16, 18, 20–33; м.Луцьк – вул.Брестська, вул.Карпенка-Карого: 9; вул.Клима Савура: 1–41Б; вул.Привокзальна: 1, 3; вул.Саперів: 1–5А, 7, 9, 11–15А; вул.Сухомлинського, просп.Перемоги: 11, 13–22, 26–32 к.ГУРТ; м.Луцьк – вул.Агатангела Кримського, вул.В'ячеслава Чорновола: 2–2В, 10, 44; вул.Дмитра Іващенка, вул.Карпенка-Карого: 5, 11; вул.Липинського, вул.Олеся Гончара, м.Луцьк – просп.Соборності: 32–34, 36–37, 38–42А; м.Луцьк – вул.Карпенка-Карого: 2–4, 6; вул.Кравчука: 32–48; м.Луцьк – вул.Воїнів-інтернаціоналістів: 1, 7; вул.Кравчука: 19А, 26–28; просп.Соборності: 28, 30–30А;

Вахович Ірина Михайлівна

55

м.Луцьк – вул.Баженова, вул.Варварівка, вул.Георгія Гонгадзе, вул.Задворецька, вул.Клима Савура: 43–82Б; вул.Кривоноса: 1–13А; вул.Купріна, вул.Кутузова: 1–9, 12; вул.Мічуріна, вул.Московська: 1–2, 4, 6–6А; вул.Ніла Хасевича, вул.Олександра Богачука, вул.Островського, вул.Панфілова, вул.Поліська Січ, вул.Срібна, вул.Сталева, вул.Тараса Бульби-Боровця, м.Луцьк – вул.Архітектора Метельницького, вул.Дубнівська: 12–29А, 31–33, 35, 37–39; вул.Костопільська, вул.Рівненська: 1–39; пл.Київський майдан: 1–5; м.Луцьк – вул.Вишнева, вул.Дубнівська: 30А, 34, 36А, 40–63Б, 65–97; вул.Заводська, вул.Коротка, вул.Лопатіна, вул.Профспілкова, вул.Робітнича, вул.Садовського, вул.Ставки, вул.Трункіна, вул.Фестивальна, м.Луцьк – вул.Балакирева, вул.Бородіна, вул.Вишнівецька, вул.Говорова, вул.Грекова, вул.Дубнівська: 64А, 99–127А; вул.Збаразька, вул.Ізмайлова, вул.Калинова, вул.Млинівська, вул.Надрічна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нікішева, вул.Панаса Мирного, вул.Паторжинського, вул.Привітна, вул.Прилуцька, вул.Скрябіна, вул.Сонячна, вул.Східна, пров.Прилуцький, пров.1-й Збаразький, пров.2-й Збаразький, м.Луцьк – вул.Декабристів: 31, 50–74; вул.Електроапаратна, вул.Казакова: 1–2, 4, 6; вул.Московська: 41–69; вул.Рівненська: 50, 56, 58, 81–87; м.Луцьк – вул.Гетьмана Дорошенка: 1–22А; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–38; вул.Рівненська: 102–143; просп.Відродження: 1–4, 6; м.Луцьк – вул.Вереснева, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Липинська, вул.Мисливська, вул.Народних Дружинників, вул.Писаревського, вул.Підгаєцька, вул.Ревуцького, вул.Смєлякова, вул.Теремнівська: 1–69, 71–101; м.Луцьк – вул.Теремнівська: 70;

Павлович Григорій Григорович

Пирожик Олександр Веніамінович

56

м.Луцьк – вул.Брюллова, вул.Верещагіна, просп.Відродження: 5, 8–10А, 12–12А, 14–14Б; м.Луцьк – вул.Захарова: 2, 4–10; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 31–43; вул.Петра Маха: 11, 13, 21, 32–52; вул.Щусева, просп.Відродження: 7; м.Луцьк – вул.Балківська: 1–13; вул.Вороніхіна: 1–7, 9, 11, 13, 15–15А; вул.Гетьмана Мазепи: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Гризодубової, вул.Декабристів: 1–30, 32–48; вул.Захарова: 1, 3; вул.Кривоноса: 14–59; вул.Кутузова: 11, 13–52; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 1–30; вул.Московська: 3, 5, 7–39; вул.Олексія Шума, вул.Петра Маха: 18; вул.Рівненська: 45–49, 51–53, 57, 59–79; м.Луцьк – вул.Балківська: 15–52; вул.Володарського, вул.Воровського, вул.Гетьмана Мазепи: 10–10А, 12–12А, 14, 16, 18–18Б, 20–20А, 22–22А, 24–61А; вул.Дарвіна, вул.Єрмолової, вул.Йосафата Кунцевича, вул.Князів Острозьких: 1, 3–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–35; вул.Князів Ружинських, вул.Папаніна, вул.Петра Маха: 1–10, 12, 14, 20, 24–30; вул.Петра Могили, вул.Саксаганського, вул.Сапалаївська, вул.Сковороди, вул.Софії Ковалевської: 1–17; вул.Степана Мазурця, вул.Християнська: 1–24, 26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40; м.Луцьк – вул.Богомольця, вул.Вороніхіна: 8, 10, 12, 14, 16–49А; вул.Глієра, вул.Захарова: 11–17; вул.Казакова: 3, 5, 7–17; вул.Князів Острозьких: 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Космонавтів, вул.Ринок, вул.Софії Ковалевської: 18–52; вул.Старова, вул.Сурикова, вул.Християнська: 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41–49; м.Луцьк – вул.Леонтовича, просп.Відродження: 11, 13, 15–25, 27–27А, 29А, 31–35; м.Луцьк – вул.Гетьмана Дорошенка: 23–41; вул.Гетьмана Сагайдачного: 39–59; вул.Січова

Хвищун Надія Віталіївна

Сівак Сергій Віталійович

57

м.Луцьк – вул.Гнатюка, вул.Загородня, вул.Струтинської, пров.Струтинської, просп.Відродження: 26–26Б, 28–28А, 30, 39; просп.Молоді: 1–1А; м.Луцьк – просп.Відродження: 41–43; просп.Молоді: 3–3Б, 5–5Б, 7, 9–9Б, 11; м.Луцьк – просп.Відродження: 45; просп.Молоді: 4, 6–6А, 8, 10; м.Луцьк – просп.Молоді: 13–13Б, 15–23; просп.Соборності: 13–13Б, 15, 17, 19А; м.Луцьк – вул.Ветеранів: 1–13, 17–22; вул.В'ячеслава Чорновола: 4–8, 14–30; м.Луцьк – вул.Ветеранів: 15; просп.Соборності: 19, 21, 23, 25–25Б, 27, 29, 31–31А, 35, 37А–37Б;

Леонтьєв Сергій Павлович

58

м.Луцьк – просп.Відродження: 45А–55; просп.Молоді: 8А к.ГУРТ; м.Луцьк – просп.Молоді: 10А, 12, 14; просп.Соборності: 1–5, 7 к.ГУРТ, 9; м.Луцьк – вул.Зацепи, вул.Конякіна: 25, 27–37А; м.Луцьк – вул.Воїнів-інтернаціоналістів: 2–6; вул.Кравчука: 15, 17, 19, 19Б, 22–24; м.Луцьк – вул.Кравчука: 16, 20; просп.Соборності: 20–20А, 22–22А, 24–24А, 26; м.Луцьк – вул.Гордіюк: 43; просп.Соборності: 6, 8, 10–12, 14–14А, 16;

Кварцяний Віталій Володимирович

59

м.Луцьк – вул.Конякіна: 21, 25А; вул.Кравчука: 11А–11В, 15А–15Л, 18; вул.Федорова: 2–2Б, 4–4Д, 8; м.Луцьк – вул.Гордіюк: 37–41, 45–47; вул.Кравчука: 2, 4, 10, 12; м.Луцьк – вул.Кравчука: 1, 3, 5–9, 11; вул.Федорова: 5–6; м.Луцьк – вул.Конякіна: 7, 9–9Б, 11–11А, 15–17, 19, 23; вул.Федорова: 1, 3; м.Луцьк – вул.Гордіюк: 14–35; вул.Григорія Андрузького, вул.Гущанська, вул.Карбишева: 2–2А, 2,1; вул.Конякіна: 12; вул.Миколи Міхновського, вул.Станіслава Дністрянського, пров.Гущанський

Курилюк Олександр Іванович

60

м.Луцьк – вул.Залізнична, вул.Кольцова, вул.Кондратюка, вул.Котляревського, вул.Набережна, вул.Офіцерська, вул.Стрілецька: 6 к.ГУРТ–8, 12, 21–77; м.Луцьк – вул.Арцеулова: 5–22; вул.Гулака-Артемовського: 17–25А; вул.Привокзальна: 13–13А к.ГУРТ, 15; м.Луцьк – вул.Карбишева: 2Б; вул.Конякіна: 6–6А, 8, 10–10А, 12А; вул.Наливайка: 1, 3–3Б, 5, 7, 10–72; м.Луцьк – вул.Гордіюк: 4–12А; вул.Конякіна: 12Б–14В, 18А; вул.Наливайка: 6–6А, 8–8А; м.Луцьк – вул.Андрія Марцинюка, вул.Василя Стуса, вул.Гордіюк: 2; вул.Жуковського, вул.Івана Кожедуба, вул.Ківерцівська, вул.Липовецька, вул.Лідавська, вул.Наливайка: 2, 4; вул.Озерецька, вул.Петрова, вул.Сосюри, пров.Дорожний, пров.Комунальний м.Луцьк – вул.Безіменна, вул.Вахтангова, вул.Вишківська, вул.Героїв УПА, вул.Глибока, вул.Заньковецької, вул.Липлянська, вул.Можайського, вул.Руданського, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Селищна, вул.Ціолковського, пров.Червоноармійський

Зінчук Олександр Григорович

61

м.Нововолинськ – вул.Адама Кисіля, вул.Бориса Грінченка, вул.Василя Стуса, вул.Гагаріна: 20, 22; вул.Зелена, вул.І.Мазепи, вул.Інтернаціональна: 1, 3, 5, 9–39; вул.Кауркова, вул.Кільцева, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Маяковського: 22, 24, 26, 28, 32, 34–94; вул.Михайла Грушевського: 12, 14–65; вул.Нестерова, вул.Олени Пчілки, вул.Пирогова, вул.Соборна, вул.Толстого, вул.Транспортна, вул.У.Самчука, вул.Шопена, вул.Щорса, пров.Березовий, пров.Другий, пров.Перший, пров.Південний, пров.Третій, просп.Перемоги: 7–25, 32; Мікрорайон Шахтарський

Лісова Алла Степанівна

62

м.Нововолинськ – бульв.Шевченка: 1–8, 10, 14, 16, 18; вул.Агатангела Кримського, вул.Богуна, вул.Весняна, вул.Волинська, вул.Володимира Винниченка, вул.Восьмого березня, вул.Гагаріна: 1–19, 21, 23–28; вул.Гайдара, вул.Генерала Р.Шухевича, вул.Героїв УПА, вул.Гірняцька, вул.Грибовицька, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Іваничівська, вул.Інтернаціональна: 2, 4, 6; вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Крайня, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Маяковського: 1–21, 23, 25, 27, 29–31, 33; вул.Михайла Грушевського: 1–11, 13; вул.Молодіжна, вул.Молодогвардійців, вул.Нововолинська: 25, 33–44, 46, 48–64; вул.Островського, вул.Партизанська, вул.Паші Савельєвої, вул.Піонерська, вул.Раціоналізаторів, вул.Русовичівська, вул.Садова, вул.Світла, вул.Святого Володимира: 1–8; вул.Сокальська, вул.Спиридона Гнатюка, вул.Східна, вул.Тупикова, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Червоноградська, вул.Чехова, вул.Шахтарська: 13–73; вул.Шахтарська Док, пров.Волинський, пров.Залізничний, пров.Крайній, просп.Дружби: 1–11; просп.Перемоги: 1–4, 27–29, 38–42;

Бабійчук Борис Федорович

63

м.Нововолинськ – бульв.Шевченка: 9, 11–13, 15, 17, 19–49; вул.Автобусна, вул.А.Рябченюка, вул.Білоруська, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.В.Липинського, вул.Володимирська, вул.Галана, вул.Гастелло, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Данила Галицького, вул.Декабристів, вул.Дмитра Яворницького, вул.Довженка, вул.Дольна, вул.Донецька, вул.Дорогиничівська, вул.Дорожна, вул.Енергетична, вул.Жуковського, вул.Івана Сірка, вул.І.Франка, вул.Карпенка Карого, вул.Кобзаря, вул.Ковпака, вул.Коцюбинського, вул.Кропивницького, вул.К.Савура, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Лопатіна, вул.Луцька, вул.Любелі, вул.Макарова, вул.Мечнікова, вул.Миколи Хвильового, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Наливайка, вул.Нахімова, вул.Некрасова, вул.Нововолинська: 1–24, 26, 45, 47; вул.Н.Хасевича, вул.Павла Полуботка, вул.Павлова, вул.Панасівська, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Паркова, вул.Петрова, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Попова, вул.Промислова, вул.Рєпіна, вул.Сагайдачного, вул.Святого Володимира: 9–41; вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Філатова, вул.Хмельницького, вул.Ціолковського, вул.Шахтарська: 1–9; вул.Шкільна, вул.Шота Руставелі, вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Грудня, пров.Бойко, пров.Вишневий, пров.Комунальний, пров.Крилова, пров.Мирний, пров.Новий, пров.Пилипа Орлика, пров.Північний, пров.Поштовий, пров.Тупика, пров.Хлібний, просп.Дружби: 13–49; 15-ий Мікрорайон: 25–34;

Кметь Володимир Богданович

64

м.Нововолинськ – вул.Рилєєва, 15-ий Мікрорайон: 2–24; 5-ий Мікрорайон, 6-ий Мікрорайон, смт Жовтневе

Курстак Валерій Люцлянович

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.09.2017 12:00
Переглядів952
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг