На Волині 8 членів виборчкому заявили про складення повноважень

У Ківерцівській районній виборчій комісії Волинської області голова, секретар та шість членів ТВК подали особисті заяви про складення ними повноважень.

Про це повідомили Громадянській мережі ОПОРА у районній комісії.

Особисті заяви про відмову працювати у Ківерцівській районній виборчій комісії подали до Ківерцівських районних осередків політичних партій – відповідних суб'єктів подання: голова районної ТВК Олександр Васильчук (ВО "Свобода"), секретар виборчої комісії Катерина Новосад (Радикальна партія Олега Ляшка), а також члени виборчої комісії Олександр Люшук ("Опозиційний блок"), Мирослава Макейчик (ВО "Батьківщина"), Микола Піньога ("Нова держава"), Софія Ребар ("Блок Петра Порошенка "Солідарність"), Анна Самоірова("Опозиційний блок") та Анжела Ткачук ("Блок Петра Порошенка "Солідарність").

Як пояснив представникам ОПОРИ голова Ківерцівської районної виборчої комісії Олександр Васильчук, він не може продовжувати виконувати свої обов'язки у зв'язку зі станом здоров'я, тому і звернувся з особистою заявою до керівництва районної організації політичної партії ВО "Свобода".

Відмовляється надалі працювати і секретар комісії Катерина Новосад, яка розповіла представникам ОПОРИ, що також написала заяву про складення повноважень до районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка, яка подавала її кандидатуру до складу комісії.

Також кілька членів комісії підтвердили ОПОРІ, що надали керівництву партій, які їх подавали до складу районної комісії, особисті заяви з проханням замінити їх у складі ТВК. Більше того, член районної ТВК Анжела Ткачук розповіла, що подала свою заяву до районної організації політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" ще влітку, втім, її ще досі не замінили у складі ТВК.

Відповідно до частини 4 статті 29 Закону України "Про місцеві вибори" повноваження члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково у зв'язку з особистою заявою про складення повноважень члена комісії. Така заява подається суб'єкту внесення кандидатури відповідного члена комісії для передачі відповідній виборчій комісії або для внесення подання про заміну члена виборчої комісії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.09.2017 08:40
Переглядів423
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:01
19.09.2017
Анатолій
На даний час Свобода вже подала до ЦВК пакет документів щодо заміни члена ТВК.
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг