Волинська обласна бібліотека для дітей шукає директора

Управління культури Волинської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Документи на участь у конкурсі приймають з 18 вересня, – інформує прес-служба управління.

Для участі в конкурсі треба подати такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Можна подавати й інші документи, які можуть засвідчити професійні чи моральні якості. Пакет документів потрібно надіслати на поштову та електронну адреси: Київський майдан, 9, м. Луцьк, 43027, контактний телефон: (0332) 245 701 Вовк Оксана Клавдіївна, електронна адреса: info@cult.voladm.gov.ua.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.09.2017 14:22
Переглядів409
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:42
19.09.2017
Свідомий
Найкраща бібліотека - ім.Олени Пчілки!!!
останні новини
17-12-2017 16-12-2017 15-12-2017
Вибір редактора

Рейтинг