Відомо, коли в Милушині відновлять постачання газу

ПАТ "Волиньгаз" у рамках підготовки до осінньо-зимового періоду здійснювало профілактичні роботи на розподільних мережах і газопроводах до будинків на двох вулицях у с. Милушин Луцького району: Хутірській та Лесі Українки.

Про роботи підприємство повідомило органи місцевого самоврядування (сільську раду) 7 вересня про здійснення відповідних заходів. Населення теж було поінформоване.

Під час технічного обстеження мереж газопостачання фахівці виявили газопроводи в незадовільну стані, тому на підставі отриманих результатів вирішили припинити подачу газу споживачам із 12.09.2017 р. до 21.09.2017 р. та здійснити капітальний ремонт для безперебійного постачання газу населенню в опалювальний період.

Газопостачання деяким споживачам було припинено з 13.09.2017 р., а повністю – 14.09.2017р. Ці заходи незаплановані, а вимушені у зв'язку з тим, що споживачі в грубій формі не допускали фахівців газорозподільної компанії до газовикористовуючого обладнання для проведення відповідних робіт, такі дії ускладнювали процес швидкого усунення недоліків.

Газопостачання на двох вулицях в селі Милушин планують відновити 20 вересня за умови надання споживачами доступу до кранів на стояках будинків. В іншому випадку – подача газу неможлива, бо це може призвести до аварійної ситуації. Тому ПАТ "Волиньгаз" просить місцевих мешканців поставитись із розумінням та забезпечити вільний доступ. Про пуск газу попередять додатково.

Споживачам, в помешканнях яких буде виявлено втручання в роботу газових лічильників чи їхню несправність або самовільну заміну газовикористовуючого обладнання, подача газу не буде відновлена до повного приведення системи газопостачання у відповідність згідно з нормами чинного законодавства.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.09.2017 15:45
Переглядів310
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:08
19.09.2017
українка
то це люди вже стільки часу без газу сидять?
останні новини
16-10-2017 15-10-2017
Вибір редактора

Рейтинг