Волинська митниця видала майже 2 тисячі спецсертифікатів на товари

З 1 січня 2016 року набула чинності Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами.

Вона передбачає створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, встановлює правила щодо лібералізації торгівлі товарами та послугами, визначає процедури врегулювання торговельних суперечок, окреслює інституційні рамки взаємодії сторін, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Однією із вимог цієї Угоди стало відкриття європейських ринків для українських товарів, тому було запроваджено механізми поступового зниження (скасування) мит і застосування тарифних квот. Товари, що походять з України, під час імпорту до держав ЄС отримують переваги, передбачені Угодою, за умови подання сертифіката форми EUR.1, що дає можливість скасування або зменшення мит. Відтоді митні органи стали уповноваженими з видачі сертифікатів з перевезення товарів форми EUR.1 та надання статусу уповноваженого (схваленого) експортера суб'єктам ЗЕД.

У 2016 році Волинською митницею ДФС загалом було видано 1785 сертифікатів з перевезення (походження) товарів форми EUR.1, а за 8 місяців поточного року – 1138.

Крім того, для 7 суб'єктів ЗЕД надано статус уповноваженого (схваленого) експортера. Цей статус дає можливість самостійно декларувати преференційне походження товарів у комерційних документах (декларація-інвойс), що значно спрощує процедуру експорту до ЄС.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.09.2017 17:30
Переглядів400
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг