Сезон заготівлі поповнив бюджет Волині на мільйон гривень

Місцеві громади Волині від заготівлі отримали понад 1,1 мільйона гривень ренти.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Заготівельники лісової продукції на Волині вже спрямували до місцевих бюджетів 1 мільйон 150 тисяч гривень рентної плати за спецвикористання лісової продукції.

На Волині традиційно найбільші суми надходжень отримують райони, де лідери місцевих громад опікуються тим, щоб процес збору дарів лісу з комерційною метою відбувався легально, зі сплатою усіх визначених законом податкових платежів, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

"Оскільки погодні умови максимально сприяють врожаю грибів, то органи місцевого самоврядування повинні дуже уважно стежити за ситуацією із заготівлею дикорослої продукції. Саме для районів, що не мають великих промислових потужностей, заготівельний сезон – додаткова нагода поповнити місцеві бюджети. Навіть всупереч тому, що через метеоумови
прогнозувати суми додаткових надходжень складно, не варто втрачати можливість залучити до бюджету громади додаткові кошти", – звертає увагу начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, окрім рентної плати, бюджети громад в сезон заготівлі отримують вагомі суми ПДФО, оскільки учасники заготівельного бізнесу зобов'язані нарахувати і сплатити податок на доходи фізичних осіб із виплачених громадянам доходів за зібрану продукцію.

В межах компетенції фахівці ДФС протягом усього заготівельного сезону дикорослої продукції надають консультаційну допомогу представникам підприємництва, органам місцевої влади та громадянам з тим, щоб максимально сприяти мобілізації надходжень до бюджету.

Довідково:

Заготівлю дикорослої продукції на Волині нині здійснюють 89 заготівельників – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Комісії, створені відповідно до розпоряджень голів райдержадміністрацій, виділили ліміти на заготівлю 945,8 тонни ягід чорниці, 47 тонн грибів лисичок, 9,6 тонни білих грибів, 35,5 тонни лікарсько-технічної сировини, 77 тонн інших
ягід та 14,8 тонни інших грибів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.09.2017 13:02
Переглядів234
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг