У Волинському ВНЗ проводять Зимову школу бізнесу

Петро Савчук
Автор: Руслан Пилипчук

Реалізовують цю ідею на факультеті бізнесу Луцького національного технічого університету.

Подібний захід на Волині проводиться вперше і буде тривати з 20 по 23 лютого. Про це повідомила декан факультету бізнесу ЛНТУ Надія Хвищун під час відкриття школи.

Для того щоб прийняти участь, школярам необхідно було заповнити анкету та написати коротке есе, як результат було відібрано більше 80 учнів з усіх районів Волині. Під час лекцій та тренінгів учасників будуть навчати менеджменту, маркетингу, міжнародним відносинам, економіці, підприємництву та торгівлі.

Учасники Зимової школи бізнесу

"Зимова школа бізнесу це короткострокова освітня програма для учнів старших класів, яка дозволяє поринути в атмосферу знань та відчути себе студентами" , зазначила Надія Хвищун.

Надія Хвищун

Своє чергою, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук зауважив, що для дітей це буде чудова можливість краще зрозуміти яку спеціальність обрати при вступі до ВНЗ. Також науковець розповів школярам про переваги навчання в ЛНТУ, різні міжнародні програми та можливість закінчити військову кафедру.

Валентина Морохова буде навчати школярів маркетингу

Під час школи учасники відвідають провідні підприємства Луцька, а кращі майбутні студенти потраплять в ефір одного з волинських телеканалів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.02.2016 10:15
Переглядів1794
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:47
21.02.2016
Лучанин
ну й фоткі ппц
11:00
21.02.2016
Людмила Жукова
Краще б "розкрили схеми" щоденного обкрадання Луцьким міським головою Романюком М. кожного студента, їхнього родича. сусіда та знайомого, які проживають в місті Луцьку. Провели практичні заняття, як боротися з злодієм Романюком М. та не дозволити йому обкрадати членів територіальнорї громади міста Луцька. Я пеерконаан, що на зазначеній кафедрі викладачі самі цього не знають, тобто, готую абстрактних менеджерів для роботи в космосі, закордоном, але не в УКРАЇНІ. Якщо пані Надія Хвищун вважає, що я не права - прошу до відкритої дискусії . Я ЕКОНОМІСТ і доведу. що випускники ЛНТУ отримують абстрактні знання, далекі від дійсності , Отож, викладачі вишів області є співучасниками злочинних дій нинішнього Луцького міського голови М. Романюка , та колишніх - Кривицького А. та Шиби Б. До речі, Кривицький А. навіть отримав учене звання за дисертацію ЯК РОЗКРАДАТИ КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, щоправда офіційна її назва була іншою. Мій телефон 050-378-84-18
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг