У Києві презентували книгу волинського письменника

У Києві, у книгарні "Є", відбулася презентація нового роману Івана Корсака "Запізніле кохання Миклухо-Маклая".

Про це пише "ВІП".

Автор роману спинився на своєму баченні цієї непересічної історичної постаті, на стражденних шляхах вченого з давнього козацького роду, оповідав про історію сімейного маєтку в Малині на Житомирщині, місті, де похована матір Миклухо-Маклая. Йшлося про невигадані загрози життю дослідника, вивчення племен, доти незнаних, закладення Миклухо-Маклаєм основ низки наук.

Про новий погляд на великого природодослідника і значення книги говорили доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова Національної академії наук України Микола Григорчук, письменники Валерій Гужва, Сергій Грабар, Сергій Цушко, професор Національного університету біоресурсів і природокористування України, академік Академії вищої освіти України Сидір Кіраль, Шевченківський лауреат Михайло Ткачук, головний редактор видавництва "Ярославів Вал" Павло Щириця та інші відомі люди. Заслужений артист України Борис Лобода читав уривок із роману.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.02.2016 11:50
Переглядів509
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг