На Волині ліквідували 35 тисяч випадків витоку газу

Щомісяця фахівці ПАТ "Волиньгаз" ліквідовують приблизно 3 тис. витоків газу та аварійних ситуацій, пов'язаних з ними. Основними їх причинами є застарілість та зношеність обладнання на газорозподільній системі. Тому для утримання її в належному стані компанія щодня проводить обстеження приблизно 30 км газопроводів, а також споруд на них.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Волиньгаз".

Щодня фахівці ПАТ "Волиньгаз" обстежують понад двадцять газорегуляторних пунктів, колодязів та шістдесят шафових регуляторних пунктів газу, які забезпечують пониження тиску під час подачі газу до помешкань споживачів. До цієї роботи задіяно понад півтисячі спеціалістів.

Витоки газу фахівці усувають різними методами, залежно від місця виявлення. Замінюють частини газопроводів та ущільнюючі матеріали на різьбових та фланцевих з'єднаннях, відключаючі пристрої, замінюють або ремонтують газорегулююче обладнання.

"Така постійна діагностика газорозподільної системи та планова робота дозволяє попередити виникнення аварій, оперативно виявити будь-які порушення та забезпечити безперебійну цілодобову доставку природного газу понад 240 тис. споживачам регіону. Але для модернізації газотранспортної системи Волинської області необхідно щорічно інвестувати десятки мільйонів гривень. Однак тариф, затверджений держрегулятором, не дозволяє провести капітальний ремонт газових мереж у повному обсязі. Так, в останні декілька років ПАТ "Волиньгаз" вдається виконувати Інвестиційну програму підприємства лише на 70 % від запланованого",– розповів технічний директор ПАТ "Волиньгаз" Сергій Галянт.

У рахунках за газ, які сьогодні оплачують споживачі, майже 90 % коштів припадає на його вартість як товару і лише 10 % – це послуги із обслуговування мереж та доставки газу, які надає клієнтам ПАТ "Волиньгаз". За ці кошти компанія проводить ремонт та заміну газових мереж і споруд на них, забезпечує облік природного газу та роботу служби "104", яка також оперативно реагує на виявлені факти витоків газу та аварійні ситуації.

Аварійні бригади працюють у цілодобовому режимі без вихідних. Минулого року від споживачів Волинської області на телефон 104 надійшло близько 9-ти тисяч викликів, а за півроку 2017-го менше – вже близько 4 тисяч.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.10.2017 14:42
Переглядів314
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг