На Волині виявили агітаційні матеріали без вихідних даних

У Жидичинській сільській, Любешівській та Колківській селищних громадах на Волині зафіксували поширення друкованих агітаційних матеріалів без зазначення на них відомостей про замовника, тираж та відповідальної за друк особи.

Станом на 25 жовтня було виявлено чотири види таких агітаційних матеріалів: газету, буклет, листівку та календар, – повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Зокрема, у Жидичинській сільській об'єднаній територіальній громаді кандидат на посаду голови Жидичинської ОТГ Юлія Дащук (самовисування) 23 жовтня 2017 р. подала до Жидичинської селищної виборчої комісії зразок агітаційного матеріалу (газета), в якому немає інформації про замовника та відповідальну за друк особу. Натомість на останній сторінці агітаційної газети вказано: "Відповідний часопис видається на пожертви меценатів. Редакційна колегія працює на добровільних засадах. Розповсюджується безкоштовно. Тираж 2000 примірників. Головний редактор Мирослава Бондарук. Адреса: м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 2".

У Любешівській громаді 24 жовтя спостерігач Громадянської мережі ОПОРА на автобусній станції смт Любешів виявив матеріал, що містить ознаки агітації за кандидата у депутати Любешівської сільської ради об'єднаної територіальної громади по одномандатному виборчому округу № 6 Ігоря Демиха (самовисування), в якому немає відомостей про замовника, тираж та відповідальну за друк особу.

Крім того, у Колківській об'єднаній територіальній громаді було виявлено два агітаційних матеріали – календар та буклет, що містять ознаки агітації за кандидата на посаду Колківського селищного голови ОТГ Ірину Олійник (самовисування). У відповідних друкованих агітаційних матеріалах також не зазначено відомостей про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж та інформації про відповідальних за випуск осіб.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.10.2017 18:33
Переглядів393
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг