Волинь - серед лідерів за темпами зростання зарплат

Середні номінальні зарплати в Україні зросли на 37,2 % у порівнянні з показником минулого року. Серед лідерів за темпами зростання – Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська і Дніпропетровська області.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

Показник середньої номінальної заробітної плати в Україні у вересні становив 7351 грн, що у 2,3 разу більше встановленої з січня поточного року мінімальної зарплати і на 37,2 % більше показника вересня минулого року.

Як свідчать дані Державної служби статистики України, в річному вимірі найбільше зросли зарплати працівників освіти (57,9 %), охорони здоров'я (45 %), військових (69,3 %). Ріст зарплат промисловості становив в середньому 29 %, порівняно з вереснем минулого року, і це також в 2,5-3 рази перевищує показник мінімальної зарплати.

У регіональному розрізі позитивний тренд зростання зарплат демонструють всі регіони України, а найкращі показники – в Києві, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Дніпропетровській, Львівській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Дані держстату підтверджують тренд на відновлення економіки та подолання кризових явищ початку року, спричинених, в тому числі, блокадою Донбасу.

Прикметно також, що зростання зарплат не спричиняє значні інфляційні коливання. Показник росту доходів громадян стабільно перевищує показник інфляції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.10.2017 16:17
Переглядів762
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:23
27.10.2017
Дістало
А науковцям не треба підвищувати у вузах? Вчителі мають вдвічі більшу зарплату. Таке лиш в Україні може бути! І надалі уряд знову вчителям планує підвищувати. Бо вибори не за горами?
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг