Відомі попередні результати виборів у волинських ОТГ

Прес-служба "УКРОПу" вела паралельний підрахунок голосів на виборах об'єднаних територіальних громад і оприлюднила перші результати.

ДУБЕЧНЕНСЬКА ОТГ:

До складу Дубечненської ОТГ увійшли Дубечненська сільська рада (села Дубечне, Залюття, Лютка, Мокре, Рокита), Глухівська сільська рада (села Глухи, Текля).

На посаду голови Дубечненської ОТГ балотувалось четверо кандидатів. Переміг – Анатолій Костючик (самовисування) з результатом 1269 голосів (72,43 %).

Склад ради Дубечненської ОТГ буде таким:

1. Рибачук Світлана Іванівна (самовисування) – 34 голоси (40,96 %)
2. Мовшук Світлана Іванівна (самовисування) – 61 голос (70,11 %)
3. Андріюк Неля Петрівна (самовисування) – 43 голоси (42,16 %)
4. Курилюк Антоніна Федорівна (Батьківщина) – 26 голосів (32,10 %)
5. Кліщук Галина Василівна (УКРОП) – 24 голоси (42,86 %)
6. Сливка Іван Миронович (Батьківщина) – 24 голоси (32,43 %)
7. Махун Людмила Петрівна (Свобода) – 46 голосів (66,67 %)
8. Троян Оксана Іванівна (УКРОП) – 42 голоси (51,22 %)
9. Лавренюк Алла Анатоліївна (УКРОП) – 37 голосів (62,71 %)
10. Крикота Іван Григорович (само висування) – 62 голоси (38,75 %)
11. Шляхно Світлана Василівна (УКРОП) – 64 голоси (73,56 %)
12.Сікорська Наталія Іванівна (самовисування) – 26 голосів (49,06 %)
13. Коржан Анатолій Кирилович (само висування) – 50 голосів (94,34 %)
14. Хвещук Віктор Васильович (УКРОП) – 45 голосів (57,69 %)
15. Костючик Оксана Володимирівна (УКРОП) – 32 голоси (41,03 %)
16. Мазуренко Ірина Анатоліївна (самовисування) – 21 голос (35,59 %)
17. Козловська Оксана Василівна (самовисування) – 30 голосів (56,60 %)
18. Бащук Микола Миколайович (УКРОП) – 46 голосів (60,53 %)
19. Босак Микола Радіонович (самовисування) – 50 голосів (54,35 %)
20. Крикончук Оксана Анатоліївна (само висування) – 36 голосів (50,7 %)
21. Микитюк Віктор Федорович (УКРОП) – 66 голосів (68,04 %)
22.Лащук Галина Василівна (УКРОП) – 42 голоси (41,18 %)

СЕРАХОВИЧІВСЬКА ОТГ:

До складу Сераховичівської ОТГ увійшли Сераховичівська сільська рада (села Сераховичі, Грабове, Нова Воля), Синівська сільська рада (село Синове), Солов'ївська сільська рада (села Солов'ї, Комарове, Ниці).

На посаду голови Сераховичівської ОТГ балотувалось двоє кандидатів. Переміг – Ростислав Шиманський (самовисування) з кількістю 813 голосів (85,76 %).

Склад ради Сераховичівської ОТГ буде таким:

1. Балюк Петро Вікторович (самовисування) – 44 голоси (64,71 %)
2. Ходинюк Галина Сергіївна (Батьківщина) – 23 голоси (38,98 %)
3. Кащенюк Павло Миколайович (самовисування) – 42 голоси (72,41 %)
4. Шиманська Галина Федорівна (Батьківщина) – 36 голосів (53,73 %)
5. Мончук Ярослав Петрович (самовисування) – 31 голос (47,69 %)
6. Грушко Ігор Володимирович (Батьківщина) – 53 голоси (41,73 %)
7. Королюк Сергій Васильович (УКРОП) – 58 голосів (73,42 %)
8. Микитюк Галина Михайлівна (самовисування) – 44 голоси (62,86 %)
9. Букало Руслан Петрович (Самопоміч) – 41 голос (63,08 %)
10. Журавлюк Ірина Володимирівна (УКРОП) – 52 голоси (98,11 %)
11. Криницький Ігор Григорович (Батьківщина) – 30 голосів (66,67 %)
12. Гочачко Руслана Василівна (самовисування) – 59 голосів (86,76 %)
13. Веремчук Людмила Василівна (самовисування) – 46 голосів (70,77 %)
14. Буслюк Юрій Миколайович (самовисування) – 27 голосів (45,76 %).

ГОРОДИЩЕНСЬКА ОТГ:

До складу Городищенської ОТГ увійшли Городищенська сільська рада (села Городище, Григоровичі, Мартинівка), Несвічівська сільська рада (село Несвіч)
Луцького району, Бережанківська сільська рада (село Бережанка), Михлинська сільська рада (села Михлин, Загаї, Маруся), Угринівська сільська рада (села Угринів, Дубова Корчма).

На посаду голови Городищенської ОТГ балотувалось троє кандидатів. Перемогла – Світлана Соколюк (самовисування) з кількістю 942 голосів (54,04 %).

Склад ради Городищенської ОТГ буде таким:

1. Гуска Ольга Миколаївна (Аграрна партія) – 70 голосів (67,96 %)
2.Кривицька Лідія Мойсеївна (Аграрна партія) – 53 голоси (44,54 %)
3. Богун Валентина Миколаївна (Батьківщина) – 72 голоси (77,42 %)
4. Кундля Інна Аркадіївна (БПП "Солідарність") – 79 голосів (51,97 %)
5. Марчук Іван Васильович (самовисування) – 85 голосів (69,67 %)
6. Шабала Зоя Костянтинівна (самовисування) – 93 голоси (100 %)
7. Сапрун Валерій Степанович (само висування) – 95 голосів (94,06 %)
8. Походій Юрій Борисович (УКРОП) – 74 голоси (81,32 %)
9. Лукановська Ольга Олександрівна (УКРОП) – 61 голос (32,8 %)
10. Турій Любов Антонівна (УКРОП) – 91 голос (54,49%)
11. Онищук Віталій Володимирович (само висування) – 54 голоси (34,39 %)
12. Драпчинська Наталія Василівна (УКРОП) – 46 голосів (55,42 %)
13. Пушкалян Валентина Михайлівна (само висування) – 77 голосів (56,2 %)
14. Зеленська Марія Леонівна (Батьківщина) – 90 голосів (65,69 %).

ВИБОРИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОТГ:

До Рівненської ОТГ увійшли Рівненська сільська рада (села Рівне, Борове, Старовойтове), Гущанська сільська рада (села Гуща, Вишнівка, Миловань, Підлісся),
Забузька сільська рада (села Забужжя, Вербівка, Локутки, Новоугрузьке), Полапівська сільська рада (села Полапи, Сокіл), Столинсько-Смолярська сільська
рада (Столинські Смоляри, Будники, Гороховище, Рогові Смоляри).

На посаду голови Рівненської ОТГ балотувалось двоє кандидатів. Переміг – Володимир Крижук (БПП "Солідарність") з результатом 2210 голосів (79,67 %).

Склад Рівненської ОТГ буде таким:

  1. Гурко Микола Павлович (УКРОП) – 57 голосів (47,9 %)
  2. Гайко Іван Петрович (БПП "Солідарність") – 32 голоси (26,45 %)
  3. Кондратюк Наталія Василівна (БПП "Солідарність") – 86 голосів (71,67 %)
  4. Тимощук Юрій Миколайович (БПП "Солідарність") – 111 голосів (57,51 %)
  5. Коц Анатолій Миколайович (самовисування) – 72 голоси (61,54 %)
  6. Кознюк Іван Дмитрович (БПП "Солідарність") – 78 голосів (86,67 %)
  7. Самойліч Любов Миколаївна (БПП "Солідарність") – 58 голосів (35,15 %)
  8. Забродоцька Наталія Агафонівна (БПП "Солідарність") – 37 голосів (32,17 %)
  9. Міщук Володимир Миколайович ( БПП "Солідарність") – 37 голосів (31,09 %)
  10. Боярчук Іван Кузьмович (Батьківщина) – 43 голосів (46,24 %)
  11. Смолярчук Микола Володимирович (УКРОП) – 48 голосів (64,86 %)
  12. Даниш Наталія Петрівна (БПП "Солідарність") – 108 голосів (63,91 %)
  13. Хомік Сергій Степанович (УКРОП) – 40 голосів (26,32 %)
  14. Пилипчук Василь Петрович (Свобода) – 45 голосів (59,21 %)
  15. Гурко Степан Степанович (Батьківщина) – 58 голосів (40,85 %)
  16. Смолярчук Володимир Володимирович (Свобода) – 61 голос (39,87 %)
  17. Фініковський Юрій Миколайович (Свобода) – 62 голоси (38,27 %)
  18. Хомік Сергій Андрійович (УКРОП) – 71 голос (80,68 %)
  19. Бонк Галина Іванівна (Батьківщина) –28 голосів (47,46 %)
  20. Бубен Любов Євгеніївна (УКРОП) – 35 голосів (40,7 %)
  21. Самойліч Олег Миколайович (УКРОП) – 40 голосів (32,79 %)
  22. Гуга Микола Іванович (Батьківщина) – 56 голосів (38,36 %).

ЗАРІЧАНСЬКА ОТГ:

До Зарічанської ОТГ увійшли Зарічанська сільська рада (села Заріччя, Дігтів, Новосілки, Орані, Суходоли, Федорівка) та Ласківська сільська рада (села Ласків,
Вощатин).

На посаду голови Зарічанської ОТГ балотувався один кандидат – Ігор Пальонка (самовисування). Він отримав 1591 голос (96,72 %).

Склад Зарічанської ОТГ буде таким:

1. Юхимюк Іван Михайлович (УКРОП) – 84 голоси (84,85 %)
2. Кисляк Валентина Леонтіївна (УКРОП) – 43 голоси (66,15 %)
3. Ткачук Алла Миколаївна (Батьківщина) – 26 голосів (54,17 %)
4. Климчук Роман Романович (само висування) – 39 голосів (44,32 %)
5. Мокрицький Валентин Антонович (УКРОП) – 28 голосів (41,79 %)
6. Пальонка Роман Анатолійович (УКРОП) – 35 голосів (60,34 %)
7. Оліферук Ірина Петрівна (УКРОП) – 21 голос (61,76 %)
8. Самчук Андрій Петрович (УКРОП) – 44 голоси (51,76 %)
9. Войтичук Андрій Богданович (УКРОП) – 30 голосів (49,18 %)
10. Кінзерський Микола Ростиславович (Свобода) – 45 голосів (45,45 %)
11. Романчук Любов Олексіївна (УКРОП) – 38 голосів (43,68 %)
12. Будневський Микола Олексійович (УКРОП) – 33 голоси (31,43 %)
13. Шостак Михайло Єфремович (УКРОП) – 28 (50 %)
14. Карпюк Сергій Олегович (самовисування) – 39 голосів (47,56 %)
15. Півнюк Інна Петрівна (самовисування) – 38 голосів (51,35 %)
16. Бунда Марія Петрівна (УКРОП) – 39 голосів (68,42 %)
17. Боровець Марія Павлівна (УКРОП) – 32 голоси (58,18 %)
18.Козачек Катерина Михайлівна (УКРОП) – 51 голос (50 %)
19. Шейчук Володимир Володимирович (самовисування) – 32 голоси (51,61 %)
20. Козлюк Петро Кузьмович (Свобода) – 40 голосів (45,45 %)
21. Дмітрієв Федір Борисович (самовисування) – 24 голоси (30,38 %)
22. Войчук Володимир Васильович (УКРОП) – 37 голосів (44,58 %)

ВЕЛИМЧАНСЬКА ОТГ:

До Велимчанської ОТГ увійшли Велимчанська сільська рада (села Велимче, Дошне) та Датинська сільська рада (села Датинь, Запілля)

На посаду голови Велимчанської ОТГ балотувалось четверо кандидатів. Перемогла кандидат-самовисуванець Анастасія Павлович з результатом 995 голосів (61,34 %).

Склад ради Велимчанської ОТГ буде таким:

1. Гайдучик Олена Василівна (Батьківщина) – 34 голоси (37,78 %)
2.Видрич Галину Федорівну (само висування) – 67 голосів (44,67 %)
3. Павловича Петра Григоровича (само висування) – 34 голоси (28,33 %)
4. Павловича Федіра Григоровича (само висування) – 37 голосів (29,60 %)
5. Зуб Степан Павлович (УКРОП) – 40 голосів (38,83 %)
6. Коляда Наталія Степанівна (само висування) – 50 голосів (36,76 %)
7. Павлович Тетяна Володимирівна (БПП "Солідарність") – 78 голоси (53,42 %)
8.Півень Анатолій Ісакович (УКРОП) – 47 голосів (40,17 %)
9. Бурко Володимир Степанович (Батьківщина) – 51 голос (32,9 %)
10. Геч Святослав Іванович (Батьківщина) – 57 голосів (38,51 %)
11. Мельник Надія Василівна (БПП "Солідарність") – 42 голоси (40 %)
12. Заліпу Наталію Миколаївну (само висування) – 63 голоси (45 %)
13. Типець Світлана Василівна (УКРОП) – 40 голосів (38,83 %)
14. Зинюк Володимир Омелянович (УКРОП) – 34 голоси (51,52 %).

ЖИДИЧИНСЬКА ОТГ:

До Жидичинської ОТГ увійшли Жидичинська сільська рада (села Жидичин, Кульчин та Липляни) та Озерцівська сільська рада (села Озерце, Клепачів та Небіжка).

На посаду голови Жидичинської ОТГ балотувалось п'ять кандидатів. Перемогла – Галина Матвіюк (самовисування) з результатом 709 голосів (38,64 %).

Склад ради Жидичинської ОТГ буде таким:

1. Куцик Оксана Михайлівна (самовисування) – 35 голосів (43,21 %)
2. Яблонська Галина Іванівна (самовисування) – 51 голос (47,22 %)
3. Мельничук Петро Нафанович (Громадянська позиція) – 29 голосів (44,62 %)
4. Перчук Володимир Петрович (самовисування) – 45 голосів (42,06 %)
5. Конотопчик Тетяна Олексіївна (самовисування) – 36 голосів (40,91 %)
6. Висоцький Тарас Юрійович (Свобода) – 34 голоси (33,01 %)
7. Терпіль Юрій Миколайович (УКРОП) – 42 голоси (38,53 %)
8. Подригуля Андрій Євгенович (УКРОП) – 24 голоси (25 %)
9. Шевчук Валерій Володимирович (самовисування) – 29 голосів (31,52 %)
10. Гаврилюк Микола Миколайович (Радикальна партія) – 22 голоси (30,14 %)
11. Антонюк Лариса Федорівна (самовисування) – 26 голосів (36,62 %)
12. Скорупський Іван Анатолійович (самовисування) – 29 голосів (43,94 %)
13. Скорупський Роман Анатолійович (самовисування) – 45 голосів (69,23 %)
14. Воробей Іванна Григорівна (УКРОП) – 22 голоси (30,14 %)
15. Главацький Олександр Віталійович (Радикальна партія) – 46 голосів (51,69 %)
16. Романюк Тамара Василівна (самовисування) – 63 голоси (69,23 %)
17.Глушко Володимир Іванович (Аграрна партія) – 78 голосів (66,1 %)
18. Балаєскул Андрій Леонідович (Громадянська позиція) – 28 голосів (37,33 %)
19. Романюк Володимир Леонтійович (Аграрна партія) – 19 голосів (38,78 %)
20. Каленюк Віталій Леонтійович (Радикальна партія) – 25 голосів (41,67 %)
21. Літвінчук Галина Костянтинівна (Батьківщина) – 22 голоси (36,07 %)
22. Грицюк Надія Вікторівна (самовисування) – 32 голоси (42,11 %).

ОВАДНІВСЬКА ОТГ:

До Оваднівської ОТГ увійшли Оваднівська сільська рада (села Овадне, Верба, Маркелівка, Сусваль), Білинська сільська рада (села Білин, Ліски, Охнівка, Писарева Воля), Галинівська сільська рада (села Галинівка, Воля-Свійчівська, Гевин, Свійчів), Красноставська сільська рада (села Красностав, Людмильпіль) Володимир-Волинського району та Гайківська сільська рада (села Гайки, Замости, Руда, Ягідне) Турійського району.

На посаду голови Оваднівської ОТГ балотувалось один кандидат-самовисуванець Сергій Панасевич. За нього проголосувало 1647 голосів (88,55 %).

  1. Склад ради Оваднівської ОТГ буде таким:
  2. Яриніч Андрій Вікторович (УКРОП) – 28 голосів (32,18 %)
  3. Федосеєнко Іванна Іванівна (Самопоміч) – 24 голоси (31,58 %)
  4. Лукашук Василь Миколайович (УКРОП) – 76 голосів (93,83 %)
  5. Палій Василь Демянович (самовисування) – 33 голоси (43,42 %)
  6. Кузьмич Микола Миколайович (самовисування) – 27 голосів (39,13 %)
  7. Нагурнік Марія Степанівна (Свобода) – 46 голосів (58,97 %)
  8. Саганюк Анатолій Степанович (УКРОП) – 55 голосів (68,75 %)
  9. Тріль Микола Анатолійович (Аграрна партія) – 47 голосів (43,93 %)
  10. Слюсаренко Галина Михайлівна (УКРОП) – 34 голоси (89,47 %)
  11. Гергель Сергій Володимирович (УКРОП) –54 голоси (53,47 %)
  12. Рой Андрій Михайлович (УКРОП) – 51 голос (59,3 %)
  13. Гудим Іван Володимирович (БПП "Солідарність") – 78 голосів (75,73 %)
  14. Філюк Володимир Володимирович (самовисування) – 62 голоси (69,66 %)
  15. Тимчишин Ярослав Іванович (Самопоміч) – 49 голосів (54,44 %)
  16. Карпович Тетяна Олексіївна (УКРОП) – 19 голосів (39,58 %)
  17. Захаревич Петро Петрович (УКРОП) – 68 голосів (40,72 %)
  18. Добринський Тарас Миколайович (самовисування) – 23 голоси (35,38 %)
  19. Боярин Віктор Володимирович (самовисування) – 18 голосів (36 %)
  20. Ревула Світлана Григорівна (Батьківщина) – 18 голосів (46,15 %)
  21. Хмель Микола Олександрович (самовисування) – 24 голоси (25 %)
  22. Філімонюк Галина Євгенівна (Самопоміч) – 65 голосів (44,22 %)
  23. Антонюк Валентин Іванович (Батьківщина) – 31 голос (30,1 %).

КОЛКІВСЬКА ОТГ:

До Колківської ОТГ увійшли Колківська селищна рада (селище Колки), Боровичівська сільська рада (села Боровичі, Грузятин), Годомичівська сільська рада (село
Годомичі), Рудниківська сільська рада (села Рудники, Калинівка, Мар'янівка, Новоукраїнка, Островки), Старосільська сільська рада (села Старосілля, Розничі,
Семки, Ситниця), Четвертянська сільська рада (села Четвертня, Криничне).

На посаду голови Колківської ОТГ балотувалось п'ятеро кандидатів. Переміг – Олександр Палінкевич (самовисуванець) з результатом 2660 голосів (53,55 %).

Склад ради Колківської ОТГ буде таким:

  1. Забощук Ірина Миколаївна (Батьківщина) – 65 голосів (27,54 %)
  2. Янчик Олександр Віталійович (Батьківщина) – 52 голоси (33,33 %)
  3. Лобода Микола Володимирович (БПП "Солідарність") – 45 голосів (31,03 %)
  4. Садовий Микола Віталійович (Аграрна партія) – 85 голосів (42,5 %)
  5. Котеленець Лариса Дмитрівна (БПП "Солідарність") – 94 голоси (43,93 %)
  6. Гарміда Леся Євгенівна (Батьківщина) – 86 голосів (37,89 %)
  7. Лотвін Ганна Оксентіївна (БПП "Солідарність") – 73 голоси (41,01 %)
  8. Скіба Федір Федорович (БПП "Солідарність") – 46 голосів (28,4 %)
  9. Микитюк Анатолій Вікторович (УКРОП) – 79 голосів (50,97 %)
  10. Возняк Людмила Григорівна (БПП "Солідарність") – 77 голосів (57,04 %)
  11. Аршулік Вадим Іванович (самовисування) – 80 голосів (32,52 %)
  12. Ващук Олексій Олексійович (Батьківщина) – 77 голосів (47,24 %)
  13. Мартинюк Любов Григорівна (самовисування) – 98 голосів (56,65 %)
  14. Фурман Віктор Улянович (самовисування) – 83 голоси (46,11 %)
  15. Махновець Володимир Лук'янович (Батьківщина) – 68 голоси (28,1 %)
  16. Махновець Олександр Іванович (УКРОП) – 83 голоси (30,4 %)
  17. Снитюк Юрій Лаврентійович (самовисування) – 122 голоси (64,89 %)
  18. Бричка Анатолій Микитович (самовисування) – 102 (55,74 %)
  19. Квач Руслан Юрійович (Батьківщина) – 63 голоси (43,75 %)
  20. Бугайчук Тетяна Іванівна (УКРОП) – 82 голоси (38,86 %)
  21. Горбач Василь Петрович (Аграрна партія) – 80 голосів (87,91 %)
  22. Кудін Сергій Миколайович (самовисування) – 50 голосів (21,74 %)
  23. Щербинський Василь Федорович (УКРОП) – 45 голосів (30,82 %)
  24. Зінчук Юрій Миколайович (самовисування) – 71 голос (33,02 %)
  25. Величко Євгенія Данилівна (БПП "Солідарність") – 95 голосів (53,67 %)
  26. Назарчук Володимир Миколайович (самовисування) – 97 голосів (33,33 %).

БОРАТИНСЬКА ОТГ:

До Боратинської ОТГ увійшли Боратинська сільська рада (села Боратин, Голишів, Новостав, Рованці), Баївська сільська рада (села Баїв, Городище, Цеперів) та Промінська сільська рада (села Промінь, Вербаїв, Коршовець, Лучиці, Мстишин).

На посаду голови Боратинської ОТГ балотувалось двоє кандидатів. Переміг – Сергій Яручик (самовисуванець) з результатом 2929 голосів (92,63 %).

Склад ради Боратинської ОТГ буде наступним:

  1. Гвоздецький Володимир Зіновійович (УКРОП) – 43 голоси (34,4 %)
  2. Пігула Алла Борисівна (самовисування) – 90 голосів (49,72 %)
  3. Сахан Людмила Андріївна (самовисування) – 95 голосів (87,96 %)
  4. Москвич Віталій Степанович (самовисування) – 66 голосів (46,48 %)
  5. Проць Алла Миколаївна (самовисування) – 66 голосів (51,97 %)
  6. Ільюк Сергій Володимирович (самовисування) – 117 голосів (90,7 %)
  7. Ільюк Георгій Володимирович (самовисування) – 73 голоси (51,05 %)
  8. Харчук Іван Михайлович (самовисування) – 39 голосів (32,77 %)
  9. Терп'як Сергій Миколайович (УКРОП) – 44 голоси (41,51 %)
  10. Літковець Руслана Олексіївна (самовисування) – 70 голосів (47,3 %)
  11. Янюк Петро Дмитрович (самовисування) – 67 голосів (62,04 %)
  12. Марчук Володимир Степанович (самовисування) – 56 голосів (40 %)
  13. Момот Петро Володимирович (УКРОП) – 46 голосів (41,07 %)
  14. Макарчук Анатолій Дмитрович (Самопоміч) – 32 голоси (34,04 %)
  15. Казаков Володимир Миколайович (УКРОП) – 51 голос (45,13 %)
  16. Віткалюк Євгенія Миколаївна (Аграрна партія) – 58 голосів (52,25 %)
  17. Лисюк Михайло Юрійович (УКРОП) – 67 голосів (38,29 %)
  18. Яковлюк Сергій Ярославович (Аграрна партія) – 51 голос (55,43 %)
  19. Литвяк Олександр Леонідович (Аграрна партія) – 44 голоси (32,35 %)
  20. Бернак Галина Іванівна (Солідарність) – 27 голосів (52,94 %)
  21. Нежваловська Оксана Петрівна (самовисування) – 47 голосів (51,65 %)
  22. Мельник Марія Віталіївна (самовисування) – 48 голосів (37,5 %)
  23. Смульська Ірина Борисівна (УКРОП) – 70 голосів (73,68 %)
  24. Кривич Іванна Анатоліївна (самовисування) – 64 голоси (38,10 %)
  25. Левчук Анатолій Олександрович (самовисування) – 120 голосів (83,92 %)
  26. Павлович Ігор Іванович (самовисування) – 44 голоси (46,32 %).

КОПАЧІВСЬКА ОТГ:

До Копачівської ОТГ увійшли Копачівська сільська рада (села Копачівка, Башова, Олександрівка, Підліски, Тростянка), Березолуківська сільська рада (села Березолуки, Кроватка, Підгірне, Яблунівка), Залісцівська сільська рада (села Залісці, Ужова), Кременецька сільська рада (село Кременець), Любченська сільська рада (село Любче), Уляниківська сільська рада (село Уляники).

На посаду голови Копачівської ОТГ балотувалось п'ять кандидатів. Переміг – Олександр Совтис (самовисуванець) з результатом 1862 голоси (66,93 %).

Склад ради Копачівської ОТГ буде таким:

  1. Кравчук Тетяна Петрівна (УКРОП) – 94 голоси (76,42 %)
  2. Гресь Віра Іванівна (Батьківщина) – 67 голосів (43,23 %)
  3. Вавринюк Олена Павлівна (Самовисування) – 39 голосів (25,16 %)
  4. Занічковський Валерій Григорович (УКРОП) – 45 голосів (36,89 %)
  5. Баран Микола Петрович (УКРОП) – 31 голос (20,13 %)
  6. Савчук Олег Анатолійович (Самовисування) – 59 голосів (46,83 %)
  7. Федорук Ганна Олексіївна (УКРОП) – 74 голоси (54,81 %)
  8. Зінюк Ірина Петрівна (УКРОП) – 59 голосів (44,36 %)
  9. П′ятачук Юрій Леонтійович (Батьківщина) – 48 голосів (28,4 %)
  10. Блажко Володимир Святославович (Самовисування) – 37 голосів (30,33 %)
  11. Кривов′язюк Юрій Миколайович (Самовисування – 39 голосів (39,8 %)
  12. Кондратюк Микола Володимирович (УКРОП) – 36 голосів (63,16 %)
  13. Ващук Ольга Олександрівна (Самовисування) – 60 голосів (39,47 %)
  14. Тананайко Світлана Петрівна (УКРОП) – 71 голос (55,47 %)
  15. Турок Руслана Святославівна (Самовисування) – 60 голосів (43,8 %)
  16. Андрусь Ігор Вікторович (Самовисування) – 51 голос (41,46 %)
  17. Ткачук Олена Іванівна (Самовисування) – 50 голосів (43,1 %)
  18. Панасюк Василь Олександрович (УКРОП) – 55 голосів (50,93 %)
  19. Петрук Володимир Анатолійович (УКРОП) – 70 голосів (68,63 %)
  20. Герасимчук Валерій Микитович (УКРОП) – 61 голос (44,85 %)
  21. Нікітін Володимир Якович (УКРОП) – 36 голосів (34,62 %)
  22. Горолюк Віра Василівна (УКРОП) – 73 голоси (57,48 %).

ТУРІЙСЬКА ОТГ:

До Турійської ОТГ увійшли Турійська селищна рада (селище Турійськ), Дольська сільська рада (села Дольськ, Растів), Кульчинська сільська рада (села Кульчин, Мироновичі, Ставок) та Перевалівська сільська рада (села Перевали, Осереби, Охотники, Торговище).

На посаду голови Турійської ОТГ балотувалось троє кандидатів. Переміг – Олексій Безсмертний (БПП "Солідарність") з результатом 2367 голосів (77,48 %).

Склад ради Турійської ОТГ буде наступним:

  1. Полячук Андрій Олександрович (Свобода) – 26 голосів (22,81 %)
  2. Данилюк Руслана Миколаївна (УКРОП) – 59 голосів (50,43 %)
  3. Дудар Ігор Володимирович (самовисування) – 35 голосів (32,41 %)
  4. Гут Богдан Анатолійович (самовисування) – 39 голосів (36,79 %)
  5. Абрамчук Галина Євгенівна (НАШ КРАЙ) – 51 голос (35,92 %)
  6. Міндер Лариса Віталіївна (НАШ КРАЙ) – 73 голоси (53,28 %)
  7. Мазурак Віктор Михайлович (УКРОП) – 52 голоси (35,62 %)
  8. Сичик Тамара Федорівна (БПП "Солідарність") – 73 голоси (70,87 %)
  9. Ярмолюк Святослав Михайлович (самовисування) – 52 голоси (46,43 %)
  10. Нестерук Юрій Володимирович (самовисування) – 30 голосів (28,3 %)
  11. Добиш Зоряна Арсеніївна (самовисування) – 41 голос (35,65 %)
  12. Беляновська Галина Ісаківна (самовисування) – 26 голосів (19,55 %)
  13. Хомич Сергій Вікторович (УКРОП) – 34 голоси (32,38 %)
  14. Ковальчук Оксана Сергіївна (НАШ КРАЙ) – 35 голосів (35,71 %)
  15. Андрійчук Тетяна Павлівна (Батьківщина) – 55 голосів (32,35 %)
  16. Маліновський Микола Іванович (Солідарність) – 54 голосів (44,63 %)
  17. Гнатюк Олена Володимирівна (самовисування) – 25 голосів (23,15 %)
  18. Лисиця Юрій Сергійович (Батьківщина) – 65 голосів (51,18 %)
  19. Шульга Алім Миколайович (самовисування) – 49 голосів (40,16 %)
  20. Синиця Тетяна Володимирівна (Батьківщина) – 34 голоси (41,46 %)
  21. Марчук Роман Михайлович (БПП "Солідарність") – 67 голосів (42,68 %)
  22. Гут Антоніна Василівна (Громадська позиція) – 34 голоси (47,22 %)
  23. Шум Василь Петрович (Аграрна партія) – 29 голосів (35,37 %)
  24. Віндюк Олександр Степанович (самовисування) – 51 голос (36,96 %)
  25. Поліщук Валерій Віталійович (Батьківщина) – 61 голос (48,8 %)
  26. Філіпчук Андрій Миколайович (Громадська позиція) – 48 голосів (44,04 %).

ІВАНИЧІВСЬКА ОТГ:

До Іваничівської ОТГ увійшли Іваничівська селищна рада (селище Іваничі, села Долинка, Романівка), Мишівська сільська рада (села Мишів, Древині, Іванівка,
Лугове) та Соснинська сільська рада (села Соснина, Менчичі).

На посаду голови Іваничівської ОТГ балотувалось п'ять кандидатів. Переміг кандидат від партії УКРОП – Федір Войтюк з результатом 2091 голос (58,64 %).

Склад ради Іваничівської ОТГ буде таким:

  1. Макаров Анатолій Леонтійович (Cамовисування) – 42 голоси (38,18 %)
  2. Васага Лілія Олександрівна (Cамовисування) – 33 голоси (24,09 %)
  3. Никонюк Людмила Іванівна (УКРОП) – 43 голоси (29,05 %)
  4. Павлюк Оксана Генадіївна (УКРОП) – 29 голосів (27,62 %)
  5. Тимощук Олег Миколайович (УКРОП) – 53 голоси (45,69 %)
  6. Мазурок Іван Олександрович (Аграрна партія) – 36 голосів (31,03 %)
  7. Мусій Дмитро Олександрович (Cамовисування) – 40 голосів (22,47 %)
  8. Мороз Ігор Степанович (Свобода) – 38 голосів (24,68 %)
  9. Сарабуна Володимир Олександрович (УКРОП) – 47 голосів (35,61 %)
  10. Палій Іван Богданович (УКРОП) – 49 голосів (42,98 %)
  11. Пасевич Микола Федорович (Cамовисування) – 33 голоси (24,81 %)
  12. Тимощук Юрій Євгенович (Cамовисування) – 27 голосів (21,26 %)
  13. Марценюк Віталій Віталійович (УКРОП) – 54 голоси (43,9 %)
  14. Макаринська Галина Зіновіївна (УКРОП) – 31 голос (23,48 %)
  15. Крась Петро Леонтійович (УКРОП) – 73 голоси (51,41 %)
  16. Азаркевич Тетяна Олександрівна (Cамовисування) – 26 (15,29 %)
  17. Новосад Олег Миколайович (Аграрна партія) – 72 голоси (48,32 %)
  18. Когут Ярослав Миколайович (Cамовисування) – 68 голосів (51,91 %)
  19. Макарук Микола Феоктистович (Cамовисування) – 87 голосів (48,07 %)
  20. Лобаєвський Петро Павлович (Свобода) – 43 голоси (35,54 %)
  21. Мазурок Наталія Євгенівна (УКРОП) – 75 голосів (63,03 %)
  22. Петрицький Віталій Миколайович (УКРОП) – 81 голос (40,1 %)
  23. Пасічник Ольга Віталіївна (УКРОП) – 30 голосів (31,58 %)
  24. Чипинюк Роман Вікторович (Cамовисування) – 54 голоси (29,19 %)
  25. Наумук Алла Володимирівна (Свобода) – 31 голос (26,27 %)
  26. Козюк Олександр Павлович (УКРОП) – 43 голоси (33,33 %).

ЛЮБОМЛЬСЬКА ОТГ:

До Любомльської міської ОТГ увійшли Любомльська міська рада (місто Любомль), Бірківська сільська рада (села Запілля, Красноволя, Лисняки), Підгородненська сільська рада (села Підгородне, Боремщина, Вілька-Підгородненська, Застав'є), Куснищанська сільська рада (села Куснища, Городнє), Почапівська сільська рада (села Почапи, Вигнанка, Чорноплеси).

На посаду голови Любомльської ОТГ балотувалось п'ятеро кандидатів. Переміг – Роман Ющук (самовисуванець) з результатом 3499 голосів (65,89 %).

Склад ради Любомльської ОТГ буде таким:

  1. Мікульський Олександр Олександрович (Народний контроль) – 102 голоси (54,55 %)
  2. Оніщук Микола Володимирович (Народний контроль) – 112 голосів (52,09 %)
  3. Карпович Ірина Валеріївна (УКРОП) – 81 голос (40,91 %)
  4. Богуш Василь Васильович (Розумна сила) – 96 голосів (40,85 %)
  5. Мишак Віктор Володимирович (Народний контроль) – 70 голосів (40 %)
  6. Оніщук Ігор Володимирович (Народний контроль) – 71 голос (39,44 %)
  7. Думало Олександр Сергійович (Народний контроль) – 103 голоси (39,02 %)
  8. Троць Микола Васильович (УКРОП) – 127 голосів (36,71 %)
  9. Дячук Віталій Федорович (Аграрна партія) – 54 голоси (26,34 %)
  10. Зламанюк Володимир Миколайович (Радикальна партія) – 48 голосів (26,09 %)
  11. Мучак Віталій Миколайович (Аграрна партія) – 51 голос (26,02 %)
  12. Васейко Олена Миколаївна (Батьківщина) – 51 голос (25,76 %)
  13. Ющук Григорій Олександрович (Розумна сила) – 84 голоси (25,3 %)
  14. Самолюк Леонід Іванович (Свобода) – 44 голоси (23,28 %)
  15. Боярчук Сергій Сергійович (БПП "Солідарність") – 38 голосів (22,22 %)
  16. Рабош Вікторія Сергіївна (Свобода) – 45 голосів (21,95 %)
  17. Литвиненко Валентина Андріївна (Самопоміч) – 37 голосів (19,58 %)
  18. Жолоб Анатолій Вікторович (Аграрна партія ) перший номер у списку партії
  19. Куць Антоніна Петрівна (Батьківщина) перший номер у списку партії
  20. Теребуха Валерій Григорович (Народний контроль) перший номер у списку партії
  21. Фурманюк Антон Валерійович (Радикальна партія) перший номер у списку партії
  22. Дзядук Олександр Григорович (Розумна сила) перший номер у списку партії
  23. Строцюк Роман Євгенійович (Самопоміч) перший номер у списку партії
  24. Духницький Сергій Анатолійович (Свобода) перший номер у списку партії
  25. Чишій Вячеслав Олександрович (БПП "Солідарність") перший номер у списку партії
  26. Хом′як Олексій Адамович (УКРОП) перший номер у списку партії.

Вибори у Любомльській міській територіальній громаді пройшли за пропорційною системою, відповідно до якої політична партія мала набрати більше 5 % голосів для проходження у раду.

ГОЛОВНЕНСЬКА ОТГ:

До Головненської ОТГ увійшли Головненська селищна рада (селище Головне, села Масловець, Скрипиця, Ясне), Заболоттівська сільська рада (села Заболоття, Гуменці, Крушинець), Нудиженська сільська рада (села Нудижне, Мшанець, Черемошна Воля).

На посаду голови Головненської ОТГ балотувалось троє кандидатів. Переміг – Микола Демидюк (самовисуванець) з результатом 1365 голосів (65,47 %).

Склад ради Головненської ОТГ буде таким:

1. Гайовий Василь Григорович (Самовисування) – 50 голосів (49,5 %)
2. Богачевський Борис Іванович (УКРОП) – 35 голосів (31,25 %)
3. Гегера Інна Леонідівна (УКРОП) – 38 голосів (30,4 %)
4. Горпинко Олександр Іванович (Батьківщина) – 38 голосів (29,92 %)
5. Голян Віктор Антонович (УКРОП) – 47 голосів (50,54 %)
6. Дзядук Василь Іванович (УКРОП) – 40 голосів (65,57 %)
7. Маїло Олександр Петрович (Самовисування) – 47 голосів (48,96 %)
8. Солодуха Микола Іванович (Батьківщина) – 14 голосів (15,56 %)
9. Остренко Юрій Олександрович (Свобода) – 42 голоси (40,78 %)
10. Боярчук Валентина Михайлівна (Самовисування) – 84 голоси (84,85 %)
11.Бурчак Микола Іванович (Свобода) – 43 голоси (61,43 %)
12. Дігтярук Іван Ростиславович (Свобода) – 32 голоси (29,91 %)
13.Романюк Надія Федорівна (УКРОП) – 41 голос (57,75 %)
14. Чуб Людмила Тимофіївна (УКРОП) – 45 голосів (95,74 %)
15. Мороз Сергій Іванович (Самовисування) – 19 голосів (33,93 %)
16. Сукач Микола Іванович (УКРОП) – 41 голос (37,61 %)
17. Рябчун Віктор Іванович (Батьківщина) – 62 голоси (54,87 %)
18. Семенчук Олена Миколаївна (УКРОП) – 64 голоси (55,17 %)
19. Сиротюк Микола Іванович (Батьківщина) – 61 голос (42,07 %)
20. Арсентєва Ольга Володимирівна (Батьківщина) – 29 голосів (76,32 %)
21. Солодуха Наталія Олександрівна (УКРОП) – 46 голосів (47,42 %)
22. Зіньчук Ірина Миколаївна (УКРОП) – 45 голосів (40,54 %).

ЦУМАНСЬКА ОТГ:

До Цуманської ОТГ увійшли Цуманська селищна рада (селище Цумань, село Кадище), Берестянська сільська рада (село Берестяне), Липненська сільська рада
(село Липне), Холоневичівська сільська рада (села Холоневичі та Знамирівка).

На посаду голови Цуманської ОТГ балотувалось четверо кандидатів. Переміг – Анатолій Дорошук (самовисуванець) з результатом 3308 голосів (70,17 %).

Склад ради Цуманської ОТГ буде наступним:

  1. Януль Тетяна Іванівна (Самовисування) – 52 голоси (54,17 %)
  2. Януль Назар Васильович (Батьківщина) – 45 голосів (27,95 %)
  3. Пелех Микола Володимирович (Самовисування) – 49 голосів (52,13 %)
  4. Філюк Наталія Дмитрівна (УКРОП) – 82 голоси (45,3 %)
  5. Лященя Леся Федорівна (Батьківщина) – 58 голосів (31,18 %)
  6. Глушко Ігор Олександрович (Батьківщина) – 64 голоси (35,16 %)
  7. Макара Ольга Степанівна (Солідарність) – 46 (35,38 %)
  8. Папежук Ірина Вікторівна (Батьківщина) – 39 голосів (29,55 %)
  9. Лінник Борис Васильович (Самовисування) – 140 голосів (58,58 %)
  10. Ховайло Оксана Володимирівна (УКРОП) – 40 голосів (43,01 %)
  11. Ховайло Наталія Олександрівна (Батьківщина) – 81 голос (43,32 %)
  12. Боровицький Олександр Миколайович (Самовисування) – 83 голоси (45,86 %)
  13. Пилипчук Аліна Євгеніївна (УКРОП) – 62 голоси (37,58 %)
  14. Фролов Юрій Анатолійович (Аграрна партія) – 78 голосів (50,65 %)
  15. Колісник Роман Богданович (Самовисування) – 68 голосів (27,53 %)
  16. Рабчун Олег Олександрович (УКРОП) – 140 голосів (46,05 %)
  17. Ходорчук Наталія Василівна (УКРОП) – 36 голосів (19,78 %)
  18. Охочий Сергій Олексійович (Самовисування) – 125 голосів (54,35 %)
  19. Чабан Надія Василівна (УКРОП) – 60 голосів (29,41 %)
  20. Лисюк Віктор Ананійович (Солідарність) – 87 голосів (37,02 %)
  21. Переходько Микола Григорович (Солідарність) – 79 голосів (34,96 %)
  22. Войтович Микола Анатолійович (УКРОП) – 78 голосів (41,71 %)
  23. Гуменюк Іван Миколайович (Самовисування) – 36 голосів (41,38 %)
  24. Лебедюк Галина Леонідівна (УКРОП) – 71 голос (42,01 %)
  25. Панасюк Людмила Андріївна (УКРОП) – 58 голосів (23,87 %)
  26. Громик Богдан Іванович (Самопоміч) – 64 голоси (42,11 %).

ЛЮБЕШІВСЬКА ОТГ:

До Любешівської ОТГ увійшли Любешівська селищна рада, Березичівська, Бихівська сільська рада, Бірківська, Великокурінська, Ветлівська, Гірківська, Деревківська, Залаззівська, Залізницька, Зарудчівська, Любешівсько-Волянська, Седлищенська, Судченська, Хоцунська, Цирська сільські ради.

На посаду голови Любешівської ОТГ балотувалось восьмеро кандидатів. Переміг – Олег Кух (самовисуванець) з результатом 4741 голос (40,17 %).

Склад ради Любешівської ОТГ буде таким:

  1. Кобак Сергій Миколайович (Самовисування) – 98 голосів (31,92 %)
  2. Ситник Володимир Васильович (Аграрна партія) – 102 голоси (26,56 %)
  3. Боснюк Юрій Володимирович ("Батьківщина") – 104 голоси (36,62 %)
  4. Ковальчук Тамара Іванівна ("Солідарність") – 59 голосів (25,54 %)
  5. Гук Алла Володимирівна ("Батьківщина") – 63 голоси (19,87 %)
  6. Бубало Олександр Степанович ("Солідарність") – 123 голоси (27,27 %)
  7. Сліпчук Святослав Васильович (Самовисування) – 75 голосів (24,51 %)
  8. Штельмах Валентин Іванович (Самовисування) – 128 голосів (41,42 %)
  9. Капець Василь Петрович (УКРОП) – 148 голосів (35,07 %)
  10. Панасюк Валерій Сергійович (Аграрна партія) – 310 голосів (53,45 %)
  11. Беденюк Павло Сергійович (Аграрна партія) – 161 голос (80,9 %)
  12. Литвинчук Анатолій Володимирович (Самовисування) – 133 голоси (55,42 %)
  13. Сергійчук Володимир Михайлович ("Солідарність") – 259 голосів (54,3 %)
  14. Мокич Василь Євдокимович (Аграрна партія) – 166 голосів (45,98 %)
  15. Котеленець Віталій Віталійович ("Солідарність") – 156 голосів (35,78 %)
  16. Ковальчук Анатолій Сергійович (Аграрна партія) – 104 голоси (41,27 %)
  17. Неймарк Сергій Олександрович (УКРОП) – 114 голосів (35,29 %)
  18. Корнелюк Володимир Валерійович (Аграрна партія) – 198 голосів (37,86 %)
  19. Мартинюк Ніна Петрівна ("Батьківщина") – 107 голосів (36,03 %)
  20. Кирилюк Михайло Васильович (УКРОП) – 175 голосів (56,27 %)
  21. Чернюк Юрій Іванович (УКРОП) – 160 голосів (36,95 %)
  22. Кузьмич Надія Василівна (Аграрна партія) – 184 голоси (37,4 %)
  23. Мокіч Микола Федорович (Аграрна партія) – 196 голосів (51,85 %)
  24. Борисюк Валентина Іванівна (УКРОП) – 146 голосів (58,17 %)
  25. Федчик Віктор Петрович (Аграрна партія) – 195 голосів (54,47 %)
  26. Тимощук Василь Олексійович (Самовисування) – 213 голосів (78,89 %)
  27. Подерня-Масюк Юлія Андріївна ("Батьківщина") – 195 голосів (46,21 %)
  28. Ковальчук Олена Петрівна (УКРОП) – 121 голос (41,72 %)
  29. Кокудак Ігор Петрович (Самовисування) – 121 голос (41,72 %)
  30. Купрійчик Наталія Василівна (Аграрна партія) – 151 голос (50,17 %)
  31. Мельник Анатолій Михайлович (УКРОП) – 111 голос (31,53 %)
  32. Савчук Руслана Андрониківна (Аграрна партія) – 78 голосів (40,21 %)
  33. Струк Микола Федорович (Аграрна партія) – 111 голосів (31,62 %)
  34. Струк-Маковецька Наталія Михайлівна (Самовисування) – 127 голосів (33,42 %)
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.10.2017 09:05
Переглядів2729
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-11-2017 23-11-2017 22-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг