Радикальна партія виступає за переформатування Кабміну, – депутат Микола Буліга*

Фото: Руслан Пилипчук

Радикальна партія Олега Ляшка виступає за переформатування Кабінету Міністрів України, якому має передувати формування нової коаліції в парламенті. Про це каже депутат Волинської обласної ради Микола Буліга у своїй заяві.

Як зазначає депутат, Кабмін на сьогодні представляє інтереси олігархічних груп, а тому має бути переформатований. Натомість новій коаліції у Верховній Раді мають довіряти і люди, і політики.

"Політика Радикальної партії будується на виключній командній відповідальності і в уряді, і в парламенті. Наші міністри, на відміну від міністрів "Батьківщини" (Ігор Жданов) та "Самопомочі" (Олексій Павленко), залишають посади, коли партія залишає коаліцію", – заявляє Микола Буліга.

Політик зазначає, що коаліції в парламенті не існує і де-факто, і де-юре. Саме тому Радикальна партія закликає всі демократичні сили до створення нової коаліції, і, як наслідок, Уряду народної довіри.

"Радикальна партія не ставить умовою входження в коаліцію портфелі чи владні кабінети. Коаліція має об'єднуватися навколо ідеї та принципів. Ім'я міністрів мають абсолютно другорядне значення. Головним пріоритетом уряду має стати економічна програма, основана на розвитку промислового сектору України. Коаліція в парламенті повинна працювати для народу, а не для олігархів", – каже Микола Буліга.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.02.2016 16:51
Переглядів882
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг