90 економічних законів: як за них голосували волинські нардепи

Економічна правда та VoxUkraine підготували рейтинг депутатів Верховної Ради на основі їх голосування в 2015 році за найважливіші економічні закони.

Всього було проаналізовано майже 90 таких законопроектів, кожному з яких два десятки незалежних експертів присуджували бал за десятибальною шкалою в рамках проекту ІМОРЕ.

Найважливіші реформаторські законопроекти минулого року про ринок природного газу та електронні закупівлі. Серед виключень три з майже 90 законопроектів, які мали важливе значення для країни, але були оцінені експертами негативно (з від'ємним балом) заборона експорту деревини, бюджет на минулий рік та пільги релігійним організаціям.

Якщо депутат голосував за важливий закон "за", то він отримує бал. Якщо не голосував, або утримався, то отримує нуль балів, якщо тиснув кнопку проти отримує від'ємний бал. Місце депутата визначається сумою балів за результатами голосування за вибрані до аналізу експертами законопроекти.

Отож, серед 411 позицій волинські народні депутати за результатами голосування отримали наступні характеристики:

Ігор Гузь – 15 місце 165,75 балів

Ігор Лапін – 169 місце 127,5 балів

Юрій Савчук – 229 місце 110,15 балів

Степан Івахів – 308 місце 61,55 балів

Сергій Мартиняк – 316 місце 55,05 балів

На основі даних голосування кожного депутата також було порахувано середнє значення для партій.

Прогнозовано серед лідерів опинився "Народний фронт". Це можно пояснити тим, що цю партію представляє прем'єр Арсеній Яценюк і саме Кабінет міністрів є основним автором та ініціатором більшості проголосованих економічних законопроектів, на основі оцінки експертами яких і побудований цей рейтинг.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.02.2016 17:43
Переглядів385
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг