Волинським гірникам боргують 28 мільйонів гривень зарплати

Фото: ілюстративне

За підсумками роботи, у жовтні "Волиньвугілля" виконало місячне завдання на 16%. Із запланованих 22 тисяч тонн на поверхню піднято 3 650.

Коштів на розвиток копалень немає. Обсяги видобутку падають, заробітна плата затримується, – інформує Волинська дирекція НСТУ.

"У нас багато хто думає, що до держави можна ходити як до годівниці. Підсумки жовтня показали: "Бужанка" добула 1700 тонн, і це при тому, що єдина 444 лава, а там було гірничо-геологічне порушення. Через це простояли і 10 днів не працювали. Почалися деякі процеси погіршення кріплень і так далі. Зараз вони виповзають із цього глухого кута. Дев'ята шахта 10 днів не бажала працювати, бо не платять зарплату. Воно вилилося в те, що була невчасно змонтована лава. Найгірше, що деякі шахти стоять без обладнання, а на "Бужанці" і "Дев'ятій" є обладнання. Є люди! Вони повинні розуміти, що робити це все треба для себе, щоб заробляти кошти, щоб мати активи, отримувати зарплату вчасно і більшу", – виконувач обов'язків генерального директора ДП "Волиньвугілля" Олександр Зорін.

На шахті №9 "Нововолинська" – 670 працівників. У жовтні тут роботи практично не було, нарікають голови незалежної профспілки гірників Василь Гура та Волинського теркому профспілки вугільної промисловості Юрій Калістратов.

"Наразі дуже складна ситуація. Міністерство не обіцяє жодної копійки. Винятково те, що заробимо. Зараз була нарада з профспілками і директорами щодо того, як нам далі бути. Дійшли висновку, що потрібно працювати. Тільки за видобуте вугілля будуть кошти", – повідомив Василь Гура.

"Генеральний директор налаштований на те, що міністр все ж зробить виняток і у жовтні допоможе ДП "Волиньвугілля" виплатити заборговану зарплату. Сума заборгованості – 20% промгрупи за серпень і 18 мільйонів за вересень. Непромгрупі зарплата не виплачена 3 місяці", – розповів Юрій Калістратов.

Загальна заборгованість із заробітної плати на ДП "Волиньвугілля" – 28 мільйонів гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.11.2017 14:14
Переглядів337
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг