Державі повернули 11 земельних ділянок біля Луцька

На Волині в державну власність повернули 11 земельних ділянок площею 233 га на території Княгининівської сільської ради.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Волинський окружний адміністративний суд визнав протиправними та скасував рішення державного реєстратора Реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції у Волинській області про державну реєстрацію права комунальної власності та зобов'язав зареєструвати за державою право власності на 11 земельних ділянок площею 233 га в межах населених пунктів Княгининівської сільської ради Луцького району.

Форму власності на ці землі було змінено у результаті службової недбалості посадових осіб реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції, які внесли недостовірні відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Факти цих порушень були встановлені правоохоронцями.

Згідно з чинним законодавством, земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні державних підприємств (а ці 11 ділянок перебувають у користуванні Державного підприємства "Експериментально-дослідне господарство "Еліта" Волинського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук) не можуть передаватися в комунальну власність, а мають залишатися у державній власності.

Тож Волинський окружний адміністративний суд повернув у державну власність 11 земельних ділянок площею 233 га на території Княгининівської сільської ради.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.11.2017 14:34
Переглядів254
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг