Держава дала 2 мільйони гривень на садочок у Торчині

Із держбюджету надійшла субвенція для соціально-економічного розвитку окремих територій Волині.

2,05 мільйона гривень буде спрямовано на будівництво дошкільного навчального закладу у селищі Торчин. Згідно з проектом, у ньому мають виховуватися 150 дітей, – інформує прес-служба Волинської обласної ради.

Відтак збільшать доходи загального фонду обласного бюджету на 2 050 000 гривень за рахунок коштів субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що передається з Луцького районного бюджету обласному бюджету.

Відповідно збільшать видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету (за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку) головному розпоряднику коштів обласного бюджету – управлінню капітального будівництва облдержадміністрації. Кошти спрямують на об'єкт "Будівництво дитячого садка на 150 місць на вул. Шапова смт Торчин Луцького району Волинської області".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.11.2017 10:10
Переглядів301
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг