Суд не знайшов корупції в запиті Поліщука щодо ЛНТУ

Луцький міськрайонний суд визнав, що в депутатському запиті радника міського голови та депутата Луцької міськради Ігоря Поліщука не було корупційної складової.

Відповідну постанову суд виніс 2 листопада, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

На думку суду, дії Поліщука не потягли за собою конфлітку інтересів. До того ж депутати не обмежені в наданні запитів, а внесення депутатського запиту не обов'язкове до виконання. Таким чином суд вирішив закрити справу через відсутність у діях Поліщука складу адміністративного порушення.

Нагадаємо: Поліщуку висували звинувачення в незаконному використанні інформації, що стала відома особі у зв'язку з виконанням службових повноважень, та в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. У березня 2017 року прокуратура Волині викрила депутата Луцькради у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією. Згодом портал "Четверта влада"повідомив, що зазначеним депутатом Ігор Поліщук, який пізніше підтвердив складення на нього протоколів. Із його слів, всі звинувачення пов'язані із запитом, який він озвучив на сесії щодо проникнення посторонніх осіб в кабінет ректора ЛНТУ Петра Савчука.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.11.2017 11:50
Переглядів539
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг