На Волині котельні за 3 мільйони гривень стоять без діла, наче пам'ятники

Ситуація із запуском твердопаливних котелень для шкіл сіл Липини та Чаруків поки що так і не зрушила з місця. Нагадаємо, "Конкурент" повідомляв, що КП "Луцьке" збудувало дві нові шкільні котельні.

Утім через певні причини їх так і не запустили у дію до опалювального сезону. Тож школи в терміновому порядку знову перейшли на газове опалення.

Виконавець, тобто комунальне підприємство, проблему бачить у діях виконавчої влади — Луцької райдержадміністрації та районного управління освіти. Ті, своєю чергою, говорять про те, що існує проблема щодо земельної ділянки, де розміщена котельня.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, коментуючи ситуацію, казав, що проблема не лише у землі, а й щодо ймовірних порушень зі сторони виконавця.

Через півтора місяця після старту опалювального сезону "Конкурент" знову поцікавився ситуацією.

Володимир Гунчик нагадав, що щодо цієї ситуації працює управління захисту економіки у Волинській області. Воно перевіряє в тому числі діяльність комунального підприємства.

"Я тут більше у ролі спостерігача. Але дав доручення голові райдержадміністрації продовжити працювати по альтернативних котельнях. Вже зараз ламати через коліно це все ми не будемо. Але процес запуску можна робити у будь-який момент", - пояснив Гунчик.

Він додав, що наступного тижня очікує звіту своїх підлеглих щодо цієї ситуації.

У свою чергу керівник КП "Луцьке" Олександр Ткачик також підтвердив, що віз і нині там.

"Ситуація нічим не закінчилася. Ці котельні, як пам'ятники, стоять у полі. Я пропонував на них повісити дві меморіальні дошки: пам'яті імені Ігоря Петровича Ярмольського (голова Луцької РДА, - К.), а другого пам'яті Хомича Олександра Степановича (керівник районного управління освіти, - К). Тому що відділ освіти нам, комунальному підприємству, так і не дав можливість підключити до них світло. Тому на сьогодні у котельні вкладено понад 3 мільйона гривень з бюджету. Вони зроблені та готові до пуску, були вже до опалюваного періоду. Але, на жаль, паляться газом школи", - прокоментував Олександр Ткачик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.11.2017 20:30
Переглядів666
Коментарів6
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:10
29.11.2017
Юрій
А чому коментаря Ярмольського чи Хомича немає??? Чи "Конкуренту" вигідно висвітлювати позицію лише Ткачика?
17:30
29.11.2017
Редактор
0
0
16:02
29.11.2017
добродій
Та ж ті котельні будувались без будь яких дозвільних документів! Вони й зараз відсутні!
21:43
27.11.2017
Юродивий
Мені цікаво, хто крайній виявиться в цій ситуації. Три мільйони вгрохали не відомо на що.
21:01
27.11.2017
помічник прокурора
узе нічого не знайде вони прикормлені кп
останні новини
17-12-2017 16-12-2017 15-12-2017
Вибір редактора

Рейтинг