Волиняни мусять прозвітувати за платні послуги на полях

Якщо громадянин має техніку, якою в період польових робіт надає платні послуги з обробітку землі, то він зобов'язаний задекларувати такі доходи у наступному 2018 році.

Про це зауважили в ГУ ДФС у Волинській області.

Декларувати доходи, з яких у попередньому році не було сплачено податків, громадян зобов'язує стаття 164 Податкового кодексу України.

"Ми просимо громадян – власників сільськогосподарської техніки не ігнорувати законодавчі вимоги та вже зараз спланувати подання декларації про доходи за 2017 рік у наступному. Саме таке добровільне подання декларації та, відповідно, сплата податків, гарантує надходження до бюджетів всіх рівнів ПДФО та до держбюджету військового збору", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що саме сплачені кожним громадянином податки залежно від суми отриманих доходів – посильний індивідуальний фінансовий внесок у забезпечення стабільного розвитку громади та держави .

В ГУ ДФС у Волинській області рекомендують громадам планувати свої майбутні надходження з врахуванням суми сплачених податків потенційними декларантами.

Нагадаємо, що в Україні традиційно з 1 січня по 1 травня триває кампанія декларування доходів. У цей час громадяни, котрі торік отримували доходи, з яких не було сплачено податок з доходів фізичних осіб, звітуються про такі доходи. Саме завдяки деклараційній кампанії місцеві бюджети щороку отримують додаткові мільйонні надходження.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.11.2017 11:19
Переглядів475
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг