За рік "Волиньгаз" інвестував у безпеку газопостачання понад 20 мільйонів гривень

У 2015 році, відповідно до інвестиційної програми, ПАТ "Волиньгаз" скерувало понад 20 мільйонів гривень на ремонт газових мереж та заміну об'єктів газопостачання. У цю суму також входить і вартість придбання та встановлення безкоштовних лічильників для волинян.

Кошти, які було виділено на фінансування інвестиційної програми насамперед спрямовуються на підтримку у робочому стані державних газорозподільних мереж та на виконання заходів для забезпечення безперебійності і безаварійності газопостачання, – повідомили у прес-центрі ПАТ "Волиньгаз".

Минулоріч компанією було проведено капітальний ремонт 8 будівель газо-регуляторних пунктів, замінено морально-застаріле і технічно непридатне запірно-регулююче обладнання в ГРП та ШРП (44 обєкти) та 24 відключаючі засувки на газопроводах, на 35 об'єктах проведено капремонт засобів електрохімічного захисту. На ці роботи підприємство виділило близько 9 мільйонів гривень.

Втім, такі роботи - лише частина із запланованого, адже через падіння обсягів транспортування природного газу (на 20% у порівнянні з 2014 роком), значно зменшились і тарифна виручка підприємства, кошти з якої і йдуть на фінансування заходів по інвестиційній програмі.

Підготовку до опалювального сезону 2015-1016 та усі роботи із ремонту газових мереж доводилось проводити в умовах найнижчого рівня фінансування за усі роки. "Вже котрий рік ми відкладаємо комплексне встановлення телеметрії – не вистачає інвестиційних коштів. Однак, нам все ж вдалось здійснити значний обсяг робіт аби забезпечити безперебійність і безаварійність газопостачання. Окрім того товариство також придбало і сучасні прилади та обладнання: течешукачіі, трасошукачі, газоаналізатори, а також унікальний прилад для внутрішньої діагностики труб, за допомогою якого можна здійснювати пошук не лише пошкоджень газопроводу, а й несанкціонованих "врізок", з яких здійснюються крадіжки газу", – розповідає перший заступник голови правління, головний інженер ПАТ "Волиньгаз" Сергій Галянт.

Також, в рамках інвестпрограми у 2015 році ПАТ "Волиньгаз" витратило понад 7 млн грн. на закупівлю лічильників та комплектуючого обладнання для них. За ці кошти майже 4 тисячам волинських сімей було безкоштовно встановлено прилади обліку газу.

Довідка: Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Волиньгаз" забезпечує природним газом понад 238 тисяч сімей волинян. Рівень газифікації області природним газом складає 67,6%, або 10 міст, 16 селищ міського типу та 637 сіл. Приладами обліку оснащено понад 79% споживачів. На 1 січня 2016 року у Волинській області експлуатується 7662,7 км розподільних газопроводів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.03.2016 14:20
Переглядів406
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг