Волинські освітяни страйкують через майже 900-тисячну заборгованість

Викладачі та студенти Ковельщини доведені до відчаю

855 тисяч гривень боргують викладачам та студентам профтехучилищ Ковельщини.

Директор Ковельського професійно-технічного училища № 5 Євген Кобченко розповів, що працівники доведені до відчаю, а тому вийшли на протест. Про це повідомляє Kowel.com.ua з посиланням на Вісті Ковельщини.

"Ситуація у системі професійно-технічної освіти надзвичайно загострилася. Протягом двох місяців викладачі не отримують заробітної плати, діти залишились без засобів для існування, неодноразово ми отримували попередження про відключення електроенергії. Складається враження, що у високих державних інстанціях зовсім про нас забули", – каже Євген Кобченко.

Прокоментували непросту ситуацію, що склалась, голова ініціативної групи Василь Севастьянов та майстер виробничого навчання Олексій Цимбал.

"Влада була повідомлена про проведення попереджувальної акції. Це все ми обговорювали під час зустрічі із заступником міського голови. Повідомлення про акцію було розміщено у багатьох ЗМІ. На жаль, сьогодні нікого ані з облдержадміністрації, ані з обласної ради, від яких найбільше залежить вирішення наших питань, ми не бачимо", ‒ каже Севастьянов.

"Додам, що заборгованість із заробітної плати становить 523 тисяч гривень, із стипендій – 260 тисяч гривень. Відповідно борг по харчуванню дітей-сиріт та малозабезпечених складає 72 тисячі гривень", ‒ розповідає Цимбал.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.03.2016 15:35
Переглядів517
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг