Волиньрада вийде зі співвласників газети "Волинь-нова"

Керівництво газети "Волинь-нова" попросило Волиньраду вийти зі складу співзасновників видання.

Про це стало відомо 2 лютого під час майнової комісії облради, – повідомляє Волинський інформаційний портал.

Заступник головного редактора Василь Уліцький розповів, що, згідно з Законом України "Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ", облрада має вийти зі складу співзасновників видання. За його словами, працівники редакції провели збори і прийняли рішення про реформування на першому етапі – протягом року з часу вступу в дію Закону.

Заступник начальника відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук зазначила, що при заснуванні коштів виданню не виділяли, тому вони передали "Волині-новій" на баланс приміщення.

Члени комісії ухвалили проект рішення щодо виходу обласної ради зі складу співзасновників редакції незалежної громадсько-політичної газети "Волинь-нова". Єдине, що своє приміщення вони будуть змушені віддати ОДА. Проте його на 15 років нададуть редакції в оренду на пільгових умовах.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.03.2016 20:27
Переглядів299
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг