На Волині планують закрити 100 малих шкіл

Зі 147 малокомплектних шкіл в області цього року заплановано закрити сотню навчальних закладів.

Фінансову недоцільність утримання малокомплектних навчальних закладів обговорювали під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім'ї, молоді, спорту та туризму обласної ради 3 березня. Про це пише ІА Волинські Новини.

За словами заступник начальника управління освіти облдержадміністрації Людмили Плахотної, навчання в малокомплектних школах обходиться у 50 тисяч на одну дитину. Всього на Волині 147 таких шкіл.

На 2016 рік в плані оптимізації освітніх закладів області внесено 100 шкіл на закриття. Щоправда, чи вдасться це реалізувати поки говорити рано.

З її слів, торік на Волині закрили 21 таку школу. Через півроку опитали дітей та батьків і, зі слів чиновниці, згідно з результатами опитування, ніхто з дітей і батьків не хочуть повернутися в старі умови.

Нині, каже Людмила Плахотна, триває роз'яснювальна робота з колективами шкіл та батьками.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.03.2016 14:22
Переглядів308
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг