Хто з волинських нардепів найбільше працював над законами в лютому?

За лютий року в апараті Верховної Ради було зареєстровано 316 законопроектів, авторами яких стали переважно народні депутати (загалом 269 ініціатив), Кабінет міністрів (38 законопроектів), а також Президент та його адміністрація (9 проектів законів).

Представники депутатської групи "Воля народу" долучилися до розробки 19 законодавчих ініціатив, авторство чотирьох з яких належить волинському народному депутату Степанові Івахіву, – інформує Слово і Діло.

Найбільш продуктивною закономірно стала фракція "Блоку Петра Порошенка", що має в парламенті найбільшу кількість мандатів. Зі 140 законопроектів, поданих "БПП", під 12 є підпис Руслана Князевича, під 10 – Олександра Дехтярчука, і під 9 – Олексія Гончаренка та Віталія Курила.

107 законодавчих ініціатив подали до Верховної Ради депутати "Народного Фронту". Причому, тут найбільш працьовитими законотворцями виявилися жінки: Людмила Денісова і Олена Ледовських, на чиєму рахунку – по 16 проектів законів, а також Олена Бойко, яка стала авторкою 13 законопроектів.

На третьому місці за показником кількості законопроектів у лютому опинилася "Батьківщина", партійці котрої внесли до ВР 60 законодавчих ініціатив. Найактивнішими тут стали Сергій Власенко та Андрій Кожем'якін (17 і 16 законопроектів відповідно), а також Ігор Луценко, на рахунку якого 7 зареєстрованих проектів законів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.03.2016 18:40
Переглядів461
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-01-2018 23-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг