Волинських бізнесменів кличуть на стажування до Німеччини

Волинським підприємцям пора відкинути геть думку про власну меншовартість і впевненіше рухатися вперед.

Саме про це розповіли під час зустрічі з представниками неурядової організації GIZ у приміщенні Волинської торгово-промислової палати, – пише видання Волинська газета.

Щоб відібрати претендентів для поїздки у Німеччину з метою обміну досвідом, навчання та розвитку подальшої співпраці, на Волинь прибула керівник проектного офісу програми "Fit for partnership with Gеrmаny" Світлана Степащенко.

Під час зустрічі вона повідомила: це – шанс для багатьох підприємців значно підняти власний рівень, знайшовши партнерів у Німеччині.

Пані Світлана зазначає, що програма "Fit for partnership with Gеrmаny" для підприємств з експортно-імпортним потенціалом, які готові до співпраці з Німеччиною, діє в рамках двостороннього співробітництва між урядами України та ФРН, зокрема – Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки й енергетики.

У GIZ – чималий досвід, адже працює у 130 країнах світу, організація вже має 17 000 співробітників. Працюють з 2001 року, і зокрема минулоріч стажування у Німеччині пройшли 112 українських менеджерів.

"Німці розраховують на довготермінову співпрацю. Вони розглядають Україну як потенційного партнера з двосторонньою вигодою. Але водночас дуже обережно ставляться до питання грошей, адже завжди хочуть стовідсотково знати, що їхня інвестиція – у надійних руках. Тому нерідко дуже важко домовитися з ними про співпрацю, не знаючи, як правильно це зробити. Бо ж часто із німцями, японцями, мексиканцями ми, через незнання, ведемо розмову по-українськи", – пояснила важливість такого стажування Світлана Степащенко.

Щоб стати учасником програми, потрібно зайти на сайт і ознайомитися із вимогами у рубриці "Інформація для кандидатів на стажування".

Якщо відповідаєте критеріям, заповнюєте заявку. Також можна звернутися за консультаціями до фахівців ВТПП.

Що важливо, поїздку повністю оплачує німецька сторона.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.03.2016 18:05
Переглядів796
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг