Поділитись:

Волинські спортсмени завоювали медалі на Кубку світу з пауреліфтингу

Четвер, 22 лютого 2018, 11:34

Волинські спортсмени вибороли срібну і золоту медалі на Кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

Змагання тривали з 17 до 22 лютого у Обєднаних Арабських Еміратах, – повідомив у Facebook тренер Валерій Дружинович.

У складі української паралімпійської команди вперше виступили спортсмени Ковельського відділення ОДЮСШ інвалідів Ксенія Токар (учениця ЗОШ №8) та Денис Остапук (студент КПЕК).

У перший день змагань у ваговій категорії 41 кілограм 16-річна спортсменка з результатом 59 кілограмів стала чемпіонкою в юнаціькій першості і виборола срібну медаль серед дорослих паралімпайок.

Наступного дня Денис Остапук завоював золоту медаль з результатом 116 кілограмів та посів 4-е місце у відкритому загальному заліку у своїй ваговій категорії до 59 кілграмів.