Волинянам, у яких не змінилися декларації, автоматично перерахують субсидії

Оксана Гобод

Волинянам, у яких змінились доходи чи склад сім'ї, варто буде подати цю інформацію в органи соцзахисту, щоб отримати субсидію.

Для більшості споживачів, у яких декларація не змінилась, автоматично перерахують субсидії на новий опалювальний сезон. Про це розповіла директор департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації Оксана Гобод на прес-конференції.

Зокрема, вона повідомила, що минулого року 164-м тисячам волинян надали субсидії.

Протягом року Уряд п'ять разів вносив зміни до урядових документів, що значно гальмувало процес їх призначення. Однак на сьогодні лишилась тільки одна умова, яка не дає права на призначення субсидій: коли людина придбала за 12 місяців до можливого призначення субсидії якусь річ, вартість якої перевищує 50 тисяч гривень.

Оксана Гобод зазначила, що після закінчення опалювального періоду буде проведено автоматичний розрахунок субсидії на новий термін без звернень громадян, які до цього вже отримували її.

Для громадян, в яких істотно змінилися умови, наприклад склад сім'ї чи доходи, то в такому випадку вони повинні повідомити про це структурні органи соцзахисту населення відповідним листом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.03.2016 17:39
Переглядів472
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг