У соцзахисті пояснили, через що можуть позбавити субсидії

Департамент соціального захисту населення Волинської ОДА перевірить інформацію про доходи, яку надавали волиняни під час оформлення субсидій.

Думка багатьох людей, про те, що метою проведення тарифікації є позбавлення людей субсидій, – помилкова. Про це запевнила заступник директора департаменту Людмила Сірбіненко на прес-конференції у п'ятницю 11 березня.

За її словами, в ЗМІ досить часто писали про те, що через тарифікацію у всіх заберуть субсидії. Насправді ж, тарифікація – це в жодному разі не припинення субсидій, а перевірка достовірності інформації про доходи, яку надали споживачі під час оформлення соціальної допомоги.

"Тарифікація та моніторинг будуть здійснюватись шляхом обміну базами даних Мінфіну, Пенсійного фонду і Фондів держстрахування. Згідно з результатами моніторингу і буде визначено наскільки відповідає дійсності інформація, яку надавали споживачі", – сказала Людмила Сірбіненко.

У разі виявлення недостовірної інформації, субсидію заберуть.

Натомість, скільки триватиме тарифікація Людмила Сірбіненко не сказала, лише додала, що вона може бути безперервною.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.03.2016 19:15
Переглядів359
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг