У Волині можуть забрати митні гроші

Депутати хочуть збільшити плани по індикативним показникам для митниці.

У минулому році були внесені зміни до бюджету країни, за якими 50% із понад планових митних зборів залишались областям, а їх чотири (Львівська, Волинська, Чернівецька та Одеська) на ремонти доріг. Про це повідомляють "Відомості".

Волинь за лютий 2016 року виконала планові показники на 120 млн грн. Відтак 50% від цієї суми автоматично акумулюються на спецрахунках для спорудження доріг, зокрема, й тієї, що з'єднує Луцьк та Львів.

Сьогодні народні депутати вийшли з пропозицією переглянути індикативні показники митниці в контексті збільшення плану. А, зважаючи на те, що парламентарі мали намір внести такі зміни "заднім" числом: затвердити зміни у березні, а ввести в дію з січня, для регіонів такі дії обернулися би втратами на мільйони. До прикладу, волинянам довелося би повертати 26 млн грн "дорожніх" грошей.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, із проханням відстояти інтереси області, звернувся до Адміністрації Президента України та народного депутата Степана Івахіва.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.03.2016 15:11
Переглядів327
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-11-2017 19-11-2017 18-11-2017 17-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг