Виробник соусів «Луцьк Фудз» отримав кредит на 28 мільйонів

Великий виробник соусів компанія "Луцьк Фудз" (Волинська область) залучила кредитну лінію з максимальним лімітом – 28 мільйонів гривень – у банку "Восток" (Дніпропетровськ).

Про це інформує портал "Delo" з посиланням на повідомлення компанії.

Відповідно до рішення акціонерів від 28 квітня 2015 року та рішення наглядової ради "Луцьк Фудз" від 16 березня 2016 року,сторони підписали кредитну угоду 18 березня про відкриття кредитної лінії з максимальним лімітом 28 мільйонів гривень з фіксованою процентною ставкою 21,75 %, на термін до 17 березня 2017 року.

У якості забезпечення виконання зобов'язань за кредитом укладені договори іпотеки нерухомості і земельних ділянок у Волинській області, а також договір застави обладнання, ринковою вартістю не менше 10 мільйонів гривень.

Кредит отримано 22 березня.

Відзначається, що мета залучення коштів – рефінансування кредитної заборгованості та поповнення обігових коштів.

Як повідомлялося раніше, "Луцьк Фудз" зареєстрований у формі публічного акціонерного товариства і займається виробництвом прянощів і приправ.

ПАТ "Луцьк Фудз" випускає продукцію під торговими марками "Руна", "Їмо вдома", "Рідний край"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.03.2016 17:54
Переглядів959
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг