Волинянка стала кращим студентом-бухгалтером країни

Магістр Луцького національного технічного університету спеціальності "Облік і аудит" Оксана Колбасюк перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки "Бухгалтерський облік, аналіз та аудит".

Її роботу на тему "Облікове забезпечення оцінки ймовірності господарських операцій для складання звітності відповідно до МСФЗ" (науковий керівник – доцент кафедри обліку і аудиту Ірина Жураковська) визнали найкращою серед 40 відібраних у підсумку. Повідомляє Волинська газета

23 березня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті під час підсумкової студентської науково-практична конференції Всеукраїнського її нагородили дипломом І ступеня.

Варто відмітити, що до участі у підсумковій науково-практичній конференції за результатами рецензування визначено 40 найкращих робіт, автори яких є студентами 33-х ВНЗ з 21 міста України.

Рецензування робіт проводилось членами галузевої конкурсної комісії, до складу якої увійшли провідні науковці в галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Участь у підсумковій конференції передбачала виступ з доповіддю за тематикою поданої конкурсної роботи з представленням мультимедійної презентації.

Оксана також отримала подяку за творчий підхід до навчального процесу та активну участь у конкурсі студентських наукових робіт від Всеукраїнської професійної газети "Все про бухгалтерський облік".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.03.2016 12:21
Переглядів438
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг