Нардеп від Волині ініціює розірвання дипломатичних відносин з Росією

Народний депутат від Волині та заступник голови комітету ВР у закордонних справах Ігор Гузь виступає за розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією.

Постанову про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією розглянув комітет Верховної Ради у закордонних справах 30 березня. Про це пише видання БУГ.

За словами Гузя, після годинного обговорення було прийняте рішення підтримати Постанову. "За" голосували депутати – Борис Тарасюк, Віктор Вовк, Ігор Гузь та Володимир Ар'єв. Ганна Гопко та Іванка Климпуш-Цинцадзе "утримались". Ірина Луценко проголосувала "проти".

"Але вже через годину Володимир Ар'єв зазначив, що він "не розібрався" і заявив про відкликання свого голосу та запропонував Комітету переголосувати за це рішення. Я був змушений разом зі своїм колегою Віктором Вовком залишити засідання і, таким чином, у зв'язку з відсутністю кворуму, воно завершилося. Відтак, постанову прийнято згідно з регламентом Комітету!", – коментує Ігор Гузь.

Прийняття такої постанови депутат аргументує "алогічністю та протиприродністю відносин з країною-агресором".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
31.03.2016 15:21
Переглядів396
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг