ТОВ «Стир Агро М», яке дісталось Добкіну, хоче відібрати у волинян паї, – ЗМІ

ТОВ "Стир Агро М", яке півроку тому перейшло до харківських власників від волинського аграрія Степана Москвича подало до суду на мешканців села Лучиці Луцького району через їхні паї.

Селяни нещодавно отримали повістки із Луцького міськрайонного суду. Їх викликають по одній із справ як відповідачів, хоча мало хто із селян розуміє, чого від них хочуть. Знають лише, що мова йде про їхні паї. Про це повідомляє "ВолиньPost" з посиланням на ТРК "Аверс".

А ситуація така: до суду викликають тих селян, які здавали свої паї в оренду ТОВ "Стир Агро М". Як відомо, ця фірма донедавна належала волинському аграрію Степану Москвичу, та півроку тому усі права на компанію перейшли харківським власникам.

Подейкують, що нині до неї має відношення екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін. Після зміни господарів пайовики, що раніше здавали в оренду свої землі "Стир Агро М", уклали нові угоди з колишнім власником Степаном Москвичем. Тепер вже як із фізичною особою.

Харківські підприємці, які фактично залишилися без трьох десятків наділів, подали до суду, щоб визнати недійсним право оренди за Степаном Москвичем.

"Не може поділити велике начальство земельні паї. А я не знаю, вони ж в оренду беруть, а не я. Вони з договорами не можуть ніяк розібратися. То одні, то другі, то треті", – каже один із відповідачів Володимир Шилін.

Відповідачі розділилися на два табори. Зокрема, Володимир Шилін та Микола Бінкевич кажуть, що зацікавлені продовжити правовідносини зі Степаном Москвичем. Інтереси двадцятьох пайовиків представляє адвокат з Полтавщини. Він переконує суд, що його клієнти навпаки - хотіли здавати в оренду паї "Стир Агро М".

"Особи, які мене уповноважили представляти інтереси не підписували жодних договорів, наскільки вони мені кажуть, про розірвання договорів із "Стир Агро М". Вони не укладали жодних договорів оренди із Москвичем Степаном Овсійовичем. Були договори оренди, які без їх відома розірвали. Вони хочуть встановити справедливість, щоб на їхніх ділянках працювало ТОВ "Стир Агро М", – розповідає адвокат відповідачів Андрій Тищенко.

Цікаво те, що полтавчанин Андрій Тищенко винаймає у Луцьку житло, щоб надати юридичні послуги жителям Луцького району. Схоже, щоб розплатитися за його послуги, нашим селянам потрібно не один рік здавати в оренду паї.

"Я не кажу, що я дуже відомий адвокат з Полтавщини. Я просто допомагаю людям захистити їх права і законні інтереси", – каже адвокат Андрій Тищенко.

На запитання, чи безкоштовно, то відразу відповідає: "Це адвокатська таємниця, сума гонорару не розголошується".

Також варто зауважити, що представник відповідача постійно про щось перешіптувався із представником позивача та навіть під час суду підказав йому наполягати на забороні відеофіксації судового засідання, хоча хвилиною раніше покладався у цьому питанні на розсуд суду.

Після заборони відеофіксації засідання відклали, бо дев`ять відповідачів не з`явилися на виклик суду, а точніше, дуже запізнилися. Схоже, що ця історія матиме продовження, бо обидві сторони заявляють, що їхні опоненти підробили угоди оренди.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.12.2015 10:35
Переглядів951
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг