Волинський депутат подивований премією, яку голова РДА просить для себе у Гунчика

Голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець надає недостовірну інформацію голові Волинської ОДА Волині Володимиру Гунчику щодо преміювання працівників апарату та структурних підрозділів РДА й водночас просить премію для себе.

Про це стверджує депутат Володимир-Волинської районної ради Павло Карпюк, – пише Вголос.

Зі слів депутата, голова Володимир-Волинської РДА Василець уже скоротила відділ ЖКГ, відділ економіки втратив ключових працівників і в ньому тепер лише одна людина, звільняється і юридичний відділ.

"Як говорять самі службовці, Волинська область у плані скорочення держпрацівників виконала цей план винятково завдяки Володимир-Волинській РДА. У підтвердження моїх слів, що голова РДА незабаром працюватиме сама, свідчить її заробітна плата та преміювання за "високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи" в розмірі 55% зарплати.

Водночас хочу звернути увагу, що не личить очільниці району дурити свого роботодавця пана Гунчика, інформуючи його, що відповідне преміювання буде виплачено працівникам апарату та структурних підрозділів РДА. При спілкуванні з підлеглими пані Василець, м'яко кажучи, вони роблять здивований вираз обличчя, коли запитуєш про 55% їхнього преміювання. Ніколи премії в такому розмірі вони не отримували", – зазначив Карпюк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.04.2016 20:41
Переглядів470
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-05-2018 20-05-2018 19-05-2018 18-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг