Відверта розмова з Гунчиком: бурштин, корупція та стосунки з впливовими Ігорями

Голова Волинської Облдержадміністрації Володимир Гунчик висловив свої думки про проблему незаконного видобутку бурштину на Волині, взаємовідносини з Ігорем Гузем та Ігорем Палицею, корупцію при владі, стосунки із ЗМІ та неправдиве повідомлення про гранату у Волинській ОДА.

Спілкувалися з головою Волинської ОДА журналісти "Волинського Агентство Розслідувань".

Про "фейкову" гранату

Володимир Гунчик прокоментував новину Інформаційного агентства "Волинські новини" про гранату, яку нібито приніс Андрій Фафлей. "Скажу дуже просто. Це чистий фейк", – заявив голова ОДА.

Про стосунки з нардепом Ігорем Гузем

На думку Гунчика, Ігор Гузь, який останнім часом активно виступає за звільнення голови Волинської ОДА з посади, хоче попіаритися.

Голова Волинської ОДА розповів, що піар повинен бути обґрунтованим, а не складатися з пустих обіцянок. При цьому чиновник навів приклад нардепа Ігоря Гузя.

"Піаритися, декларуючи те, що не можеш зробити, або піарити те, що буде робити хтось, це – неправильно…Два тижні тому в Нововолинську він (Ігор Гузь, – авт.) сказав, що 2 мільярдами гривень буде профінансовано розвиток 10-ої шахти. Ну давайте подивимося…", – сказав Гунчик.

"Питання, пов'язані з роботою голови адміністрації, і бажання народного депутата винести якісь ультимативні вимоги до Президента – це речі, які не в компетенції народного обранця", – запевнив голова Волинської ОДА.

Про взаємовідносини з Ігорем Палицею

На запитання журналіста, чи не вважає Гучник, що новообраний голова Волинської облради Ігор Палиця, який з перших днів дуже активно запрацював, збирається усунути його з п'єдесталу найвпливовішої особи Волині, посадовець запевнив, що не збирається з'ясовувати, хто з них "крутіший".

"В кожного з нас є свої посадові обов'язки. Ігор Палиця, будучи головою обласної державної адміністрації в Одесі, дуже чітко знає повноваження голови облдержадміністрації та голови обласної ради…Мені здається, що тут не стоїть питання: хто впливовіший. Постає питання, наскільки ми можемо скоординувати свої дії. Не хочу на себе брати повноваження голови обласної ради. Не хочу на себе брати повноваження, які сьогодні має весь депутатський корпус", – розповідає посадовець.

Про корупцію при владі

Володимир Гунчик заявив також, що низька зарплата державних чиновників – одна з причин корупції при владі.

"Я прийшов із бізнесу та завжди своїм підлеглим казав: "Скажіть, що потрібно зробити, щоб вам на роботі нічого не заважало?". Вони відповідали: "Дайте нам нормальну заробітну плату і визначте наші повноваження". Ми повноваження визначили. Питання низької заробітної плати державних чиновників – це одна із умов залишків корупції", – розповідає голова Волинської ОДА.

Про незаконний видобуток бурштину

Гунчик запевнив, що питання бурштину не входить у його функції. "Мої функції – організувати відповідні структури, які забезпечать там порядок", – запевняє посадовець, додаючи, що масових розкопок на території Маневицького району не допустить.

Намагання підняти бурштинову тему Володимир Гунчик називає чиїмось "бажанням "поруліть", не беручи в тому безпосередньої участі".

"Можливо, ми комусь перейшли дорогу тим, що посадили в лісі військових і не дали можливість робити так, як в Рівненській і Житомирській областях… Хтось захотів показати, що там безлад. Із будь-ким готовий сідати і в режимі діалогу доводити: "Ти можеш зробити краще? Покажи, як. Я роблю ось так". Але просто ось так "бла-бла-бла" – це ненормально", – запевнив чоловік.

Про ставлення до медіа

Володимир Гунчик розповів про свої стосунки із ЗМІ. Чоловік запевнив, що нормально ставиться до преси: "Ні преса переді мною голову не схиляє, ні я перед пресою голову не схиляю".

"Пресу потрібно поважати не менше, ніж себе, тому що вона віддзеркалює все те, що ти зробив через плюси і мінуси". І разом із тим ти можеш через пресу донести до громади, що хочеш зробити, і довести, що це буде правильно. Якщо цей ресурс не використовуєш, залишаєшся один на один зі своїми думками і ніхто про це не знає та не чує", – запевняє Володимир Гунчик.

Критичні публікації на свою адресу голова Волинської ОДА сприймає адекватно, проте не любить, коли торкаються особистого життя: "Вважаю, що критика спонукає до відповідних дій. В першу чергу ти оцінюєш це. Досить негативно ставлюся, коли починають залазити у особисте. Мені здається, що тут бажаючі "поритися у чужій білизні" переходять відповідну межу".

На думку Володимира Гунчика, критика повинна викликати якусь пропозицію.

На запитання журналіста про те, як він ставиться до повідомлень у ЗМІ про те, що йому вже знайшли заміну на посаді голови ОДА, Гунчик запевнив, що мав розмову на цю тему в Адміністрації Президента.

"Відповіли: "Якщо тобі немає чим зайнятися, слухай тих, хто говорить. Працюй!". Я чітко із півслова це розумію та виконую свої функції. Якщо Президент запросить і запропонує іншу роботу, або я буду чимось його не влаштовувати, про це дізнаюся першим", – розповів чоловік.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.12.2015 13:40
Переглядів694
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг