"Континіум" звинувачують в ухилянні від сплати податків

Волинські фіскали звинувачують фінансово-промислову групу "Континіум" в ухилянні від сплати податків.

Лист Луцької ОДПІ головного управління ДФС у Волинській області було оприлюднено на комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 6 квітня.

"Дана група підприємств не виконує бюджетоутворюючих функцій та негативно впливає на загальні показники Волинської області по наповненню бюджету", – сказано в повідомленні.

На підтвердження цього, податківці зазначають, що сума сукупно сплачених групою підприємств податків до бюджету за 2015 рік становить 47 501 гривню.

Разом із тим, сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників податків підприємств "Континіума" за 2015 рік склала 95 883 гривні.

Згідно з інформацією, наданою фіскалами, 55 із 90 суб'єктів господарської діяльності (СГД) підприємства у 2015 році не задекларували податок на прибуток.

Зі слів податківців, підприємства цієї групи використовують схеми "оптимізації" та "мінімізації" податкових зобов'язань, іншими словами, ухиляються від сплати податків.

Вони, мовляв, купують сільськогосподарську продукцію для експорту, проте "ПДВ до бюджету із таких операцій не сплачувалось як постачальниками с/г продукції, так і підприємствами промислової групи "Континіум".

Ще одна схема, яку використовує компанія, – ухиляння від сплати податків за рахунок купівлі та продажу торгових марок між підприємствами за завищеною ціною. Це, кажуть в ДФС, призводить до несплати податків унаслідок нарощення витратної частини податкової звітності підприємств.

"У результаті фінансово-господарської діяльності ФПГ "Континіум" в регіональних органах ДФС складається негативна думка щодо дотримання ними податкового законодавста, що псує добросовісніть та ділову репутацію волинського бізнесу вцілому", – підсумовують у зверненні волинські податківці.

Голова комісії Анатолій Вітів після розгляду документу запропонував віддати його на опрацювання правоохоронним органам.

Ознайомитись із документом можна тут.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.04.2016 13:48
Переглядів595
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг