Нардеп із Волині опинився у трійці найактивніших у виборчому окрузі

У 2016 році Громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах.

Моніторинг включає аналіз різних видів діяльності депутатів. За кожну вищезгадану категорію активностей депутатів у лютому ОПОРА присудила бали, сума яких склала базову оцінку депутата за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращий місячний результат (якому було присуджене значення у 100 балів), – інформується у матеріалі Опори.

Результати моніторингу ОПОРИ у лютому показали, що у сукупності 105 депутатів у лютому місяці здійснили 160 візитів у свої округи, провели 100 особистих прийомів громадян, переважна більшість яких припадала на дні роботи в комітетах, комісіях і фракціях

У лютому лише 18 депутатів у той або інакший спосіб ґрунтовно прозвітували перед громадянами про результати своєї роботи за певний період часу, 52 зі 105 депутати частково інформували громадян про свою діяльність у соціальних мережах, під час зустрічей з громадянами. Більш активно депутати брали участь у роботі місцевих органів влади (у сукупності, 48 таких заходів) – у Погоджувальних радах і засіданнях місцевих рад районного і обласного рівня та у засіданнях і робочих зустрічах місцевих виконавчих органів влади (РДА, ОДА).

Більш детально про особисту активність 105 депутатів у їхніх округах можна дізнатися тут.

За кожну вищезгадану категорію активностей депутатів у лютому ОПОРА присудила бали, сума яких склала базову оцінку депутата за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращий місячний результат (якому було присуджене значення у 100 балів).

На основі оцінок депутатів ОПОРА сформувала рейтинг 105 депутатів за лютий місяць 2016 р. За сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу у лютому, лідирує народний депутат Володимир Литвин, представник Житомирської області, член Групи "Воля народу". Друге місце посідає представник Чернівецької області Іван Рибак, третє – Ігор Гузь, депутат від округу Волинської області.

Тож нардеп Ігор Гузь із "Народного Фронту" з оцінкою 94 бали зайняв третє місце у рейтингу. Його колега-однопартієць Ігор Лапін отримав оцінку 70 балів та посів 22 сходинку в рейтингу. Наступним став народний депутат Степан Івахів із групи" Воля народу", якому присудити 68 балів. Він зайняв 24 місце в списку. Його однопартійцеві Сергієві Мартиняку присудили 49 балів, з якими він зайняв 37 позицію в списку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
06.04.2016 14:44
Переглядів319
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг