У Волинській ОДА шкодують за Пивоварським

Несподівана відставка Андрія Пивоварського з посади міністра інфраструктури може вплинути на процес реалізації розпочатих проектів, пов'язаних Волинською областю.

Раніше за безпосередньої участі Пивоварського у роботі з пропозиціями волинських чиновників останнім вдавалося плідно співпрацювати з міністерством. Про це "Конкуренту" розповів директор департаменту інфраструктури Волинської ОДА Іван Мирка.

"Міністр зі своєю командою, а це і Шульмейстр, і Омелян, і Хміль, які працювали професійно, нам було з ними комфортно. Вони підтримали всі наші пропозиції, в тому числі і по реформі дорожної галузі. Мені особисто шкода, що Пивоварський залишає посаду. Сподіваюся, що його наступник не дасть заглохнути принаймні проекту "Луцьк-Устилуг", над яким ми працюємо уже тривалий час", - розповів Мирка.

Мова йде про грант 100 мільйонів євро кредиту від уряду Польщі, з яких на 22 мільйони претендує Волинь на облашування інфраструктури по напрямку Луцьк-Устилуг. За ці кошти волинські чиновники конкурують з львівськими.

Зазначимо, що за час перебування Андрія Пивоварського на посаді міністра вдалося відремонтувати дорогу Луцьк-Львів через залучення половини грошей з митних надходжень. Щоправда, ідея використати таке джерело на ремонт дороги належить Петру Порошенку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.12.2015 14:45
Переглядів373
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-05-2018 25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг