"Діамантовий квартал" може навчити, як вести бурштиновий бізнес на Волині

На Волині пропонують співпрацю щодо видобутку та кінцевого продажу бурштину.

Про це у четвер, 7 квітня, під час позачергової сесії повідомив депутат Волинської обласної ради Костянтин Зінкевич.

"У нас під землею бурштину на 4 мільярди доларів. Ми якось його вберігаємо, навіть почали створювати юридичну платформу. Але важливо враховувати повний цикл та пам'ятати, що у Європі це каміння нікому не потрібне, основні покупці – це країни Південної Азії", – зазначив обранець громади.

Костянтин Зінкевич розповів, що відбулася приватна розмова з представниками "Діамантового кварталу", який знаходиться у Бельгії, в Антверпені.

"Я пропоную організувати зустріч з цими людьми.Зібрати з нашого боку депутатів та інших осіб, яких турбує питання бурштину на Волині", – підсумував депутат.

Довідково: "Діамантовий квартал" Антверпена знаходиться прямо в центрі міста біля залізничного вокзалу, куди з 1836 року прибували потяги з необробленими дорогоцінними каменями. Тут розташувалося 1500 ювелірних фірм (найбільша концентрація в світі), сотні магазинів і кілька фабрик з обробки алмазів.

Також в Антверпені знаходяться чотири алмазні біржі з 22-х існуючих в світі. Тут же на початку ХХ століття була заснована і перша в світі біржа дорогоцінних каменів. На біржах проводять операції по великим партіям каменів, за які можуть поторгуватися лише юридичні особи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.04.2016 15:52
Переглядів320
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг