Китайські інвестори готові вкласти 3,5 мільярда доларів у волинські шахти

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик обговорив з китайським інвестором можливість вкладення коштів у вугільну галузь Волині.

Зустріч відбулася 16 грудня. На ній, окрім Володимира Гунчика та представника потенційного китайського інвестора – Гуань Цинбай, зібралися керівники нововолинських копалень, ДП "Волиньвугілля" та представники профспілок гірників. Про це повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

На початку зустрічі голова ОДА заявив від імені влади і шахтарів, що готовий до співпраці. Можливість реалізувати успішний проект, на думку посадовця, – серйозний економічний та політичний крок. Голова облдержадміністрації запевнив, що Представники Міністерства енергетики висловили їм підтримку.

Представник китайського інвестора повідомив, що вони готові вкласти 3,5 мільярди доларів у вугільну промисловість.

Володимир Гунчик, у свою чергу, запропонував подати для роботи інвесторам наявні інвестиційні пропозиції щодо розвитку нововолинського вугільного басейну та створити робочу групу, яка тісно співпрацюватиме з компанією інвестора.

Серед можливих варіантів співпраці називали кредитування на закупівлю обладнання та проектне кредитування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.12.2015 09:27
Переглядів433
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-05-2018 25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг