Головний прокурор Волині підписався під зверненням проти Луценка

У Генеральній прокуратурі України оприлюднили звернення до Президента України Петра Порошенка та спікера Володимира Гройсмана з проханням призначити на посаду генпрокурора людину, яка має досвід роботи в органах прокуратури.

Лист підписали чотири заступник генпрокурора Юрій Столярчук, Юрій Севрук, Роман Говда і Олег Заліско, – повідомляє Українська правда.

Звернення підписали 29 керівників регіональних прокуратур та військових прокуратур регіонів, серед яких і головний прокурор Волині Дмитро Чепіжак.

"На противагу позитивним перетворенням у прокуратурі останнім часом у ЗМІ та окремими представниками громадських організацій, а також деякими політиками висловлюють заяви про необхідність призначення новим Генпрокурором особи не з системи органів прокуратури. При цьому відсутнє достатнє обґрунтування та передумови для таких публічних міркувань і прийняття відповідного рішення", – сказано в листі.

"Такі заклики викликають глибоке занепокоєння, а тому ми просимо при виборі кандидатури на посаду генпрокупора не враховувати необ'єктивні закиди та популістичні висловлювання окремих громадян та політиків задля реалізації власних політичних амбіцій, а розглядати кандидата виключно за професійними та морально-діловими якостями, з дотриманням вимог закону про прокуратуру", – наголошують у документі.

Підписів військового прокурора Анатолія Матіоса та голови Антикорупційної прокуратури Назара Холодницького під документом немає.

Нагадаємо, 29 березня Віктора Шокіна звільнили з посади Генерального прокурора України. Нардепи 289-ма голосами проголосували за його звільнення.

Таким чином депутати задовольнили його заяву про звільнення, яку він подав 19 лютого.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.04.2016 17:51
Переглядів567
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг