Тисяча доларів зарплати, Lexus та вкрадена Skoda: декларації Чепіжака & Ко

"Конкурент" проаналізував декларації про доходи прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака та його заступників Ігоря Мукана та Дмитра Марченка

Ділове видання"Конкурент"продовжує аналіз декларацій про майно та доходи волинських посадовців за 2015 рік.

Цього разу "зазирнемо" у "фінансове життя" прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака, а також його заступників Ігоря Мукана та Дмитра Марченка.

***

Дмитро Чепіжак
Доходи. Сукупний дохід прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака за 2015 рік склав 312,5 тисяч гривень (в середньому 26 тисяч гривень щомісяця). Цікаво, що всі ці кошти – це зарплата виключно за прокурорську діяльність і ніяких додаткових шляхів заробітку головний прокурор Волині не шукав.

Дружина посадовця внесла до сімейної скарбнички близько 193 тисяч гривень, більше 98 % з яких становить дохід від підприємницької діяльності.

Нерухомість. Прокурор Волинської області разом із дружиною орендує квартиру площею 94 метра квадратних. На дружину посадовця записано майже 15 соток землі та 50 % прав на квартиру площею 33 метра квадратних.

Транспорт. У власності дружини Дмитра Чепіжака є автомобіль HondaAccord 2008 року. Прокурор, згідно з декларацією, цим авто користується.

Детальніше ознайомитися із декларацією можна тут.

***

Ігор Мукан
Доходи. Перший заступник прокурора Волинської області Ігор Мукан за 2015 рік заробив майже 281 тисячу гривень (23,4 тисячі гривень щомісяця) за виконання своїх службових обов'язків.

224 750 гривень – сукупний дохід членів сім'ї декларанта. Із них 108,6 тисяч гривень заробітної плати та 109,7 тисяч гривень прибутку від підприємницької діяльності. 6,5 тисяч гривень розміщено в графі "інші види доходів".

Нерухомість. У власності посадовця, згідно з декларацією, перебуває лише 12 соток землі, зареєстрованих на членів сім'ї Мукана.

Транспорт. Держслужбовець володіє автомобілем SkodaOctaviaTour2010 року. Щоправда, це авто задеклароване із позначкою "знаходиться у розшуку". Очевидно, що його викрали.

Також на сім'ю Ігоря Мукана зареєстроване авто Volkswagen Jetta Sedan-B2013 року випуску.

Детальніше ознайомитися із декларацією можна тут.

***

Дмитро Марченко
Доходи. Заступник прокурора Волинської області Дмитро Марченко сукупного доходу вказав 216,8 тисяч гривень. 194,4 тисячі із них – зарплата за службову діяльність. Ще 22,4 тисячі гривень вписано в графу "інші види доходів".

Суттєвий показник доходу задекларований на членів сім'ї посадовця, які за 2015 рік, згідно з декларацією, заробили більше 358 тисяч гривень. Всі ці кошти отримані від підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Нерухомість. Заступник прокурора орендує квартиру площею 101 метр квадратний та має у власності ще одне житло (30,42 метра квадратних).

На членів сім'ї декларанта записано дві квартири, площа яких 42,6 та 83,7 метра квадратних відповідно. Частка володіння в обох випадках складає 50 %.

Транспорт. Сім'я Марченка має у власності автомобіль LexusIS 250 2007 року випуску.

Детальніше ознайомитися із декларацією можна тут.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.04.2016 10:25
Переглядів1199
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг